Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint én unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint én unalmas vagyok, és változtassak ezen. Szerintetek is kéne?

Figyelt kérdés
Legutóbb a fejemhez vágta, hogy én milyen unalmas vagyok, amiért nem akarom más színűre festeni a hajamat. Barna az eredeti hajszínem, és szerintem nekem ez áll jól, nem is tudnám elképzelni magam más milyen hajjal. Festem a hajam, mert néhol van benne pár ősz hajtincs, és még túl fiatal vagyok, nem szeretném, hogy látszódjon. Azt mondja, hogy ha már úgy is festem a hajam, kipróbálhatnék más hajszínt is hátha feldobna egy kis változatosság meg már így is itt a nyár. Szerintetek tényleg én vagyok a rossz, meg az unalmas amiért nem szeretnék más hajszínt?
2013. jún. 24. 11:07
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Amúgy a kapcsolatunk eléggé kiegyensúlyozott, van 2 gyerekünk és mindig szakítunk elég időt egymásra is. 2 hete is lepasszoltuk a 2 gyereket a nagyszülőkre egy hétre, és nagyon jól éreztük magunkat, szinte tökéletes a kapcsolatunk, szóval és ne nagyon értettem mikor ezt a fejemhez vágta. Sokat szoktunk kimozdulni a gyerekekkel is és nélkülük is, szóval nem érezném hogy otthonülő lennék.
2013. jún. 24. 11:50
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak már 15 éve ugyanolyan haja van egy betegség miatt, amitől csak foltokban van haja. Ezért mindog u gyanúgy hordja, mert úgy nem látszanak a kopasz foltok. Apukám sosem mondta, hogy unalmas lenne emiatt...
2013. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
11%

Megint a kettős mérce. Bezzeg, ha nem szól a férj, akkor az a baj.

Ha van sapkája, azért, ha nincs, azért.

2013. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
34%
hát, nem tudom, ha valaki ennyire ragaszkodik a hajszínéhez is, az vajon mennyire vállalkozó szellem másban... főzni csak bableves, krumplileves, mákos, diós tészta, szex szombaton, sötétben, paplan alatt?
2013. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
tökéletesnek hitt kapcsolatból lehet a legnagyobbat bukni
2013. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen, általában a jót dobják el a leghamarabb, a rosszhoz pedig körömszakadtáig ragaszkodnak a férfiak!:(

Tapasztalat!

2015. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!