Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint én unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint én unalmas vagyok, és változtassak ezen. Szerintetek is kéne?

Figyelt kérdés
Legutóbb a fejemhez vágta, hogy én milyen unalmas vagyok, amiért nem akarom más színűre festeni a hajamat. Barna az eredeti hajszínem, és szerintem nekem ez áll jól, nem is tudnám elképzelni magam más milyen hajjal. Festem a hajam, mert néhol van benne pár ősz hajtincs, és még túl fiatal vagyok, nem szeretném, hogy látszódjon. Azt mondja, hogy ha már úgy is festem a hajam, kipróbálhatnék más hajszínt is hátha feldobna egy kis változatosság meg már így is itt a nyár. Szerintetek tényleg én vagyok a rossz, meg az unalmas amiért nem szeretnék más hajszínt?
2013. jún. 24. 11:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha a szőke melír rosszul állna, akkor megpróbálkozhatsz azzal is, hogy pár tincs egy mélyebb, barna árnyalattal legyen. Az is színesít az összképen, de nem hivalkodó mégsem.


Én is élek a gyanúval, hogy a férjednek más a baja, de csak ebbe tudott belekötni. :(

2013. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

És most komolyan a hajszíned miatt tart unalmasnak? Csak emiatt? Nekem ez fura...


Amúgy a férfiak nem a kifejezés nagymesterei, szóval lehet, hogy elég lenne egy új ruci vagy smink és csak arra gondolt, hogy igényelné, ha kicsit tetszeni akarnál neki. Ne vedd nagyon magadra, próbálkozz ezzel azzal.

2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezt a problémát két szinten kell kezelni. Az egyik az, hogy el kell gondolkodnod azon, mit érez igazából a férjed, mi a problémája, amiről nem is tud, ami ezt, mint tünetet okozza, hogy unalmasnak talál téged. Lehet, hogy másban talál unalmasnak, például nem jártok eleget mindenféle programokra? Vagy mindig ugyanoda jártok? Vagy nem nevetsz a viccein? Ezt sok-sok beszélgetéssel tudod kinyomozni. Ne várd el a férjedtől, hogy ő maga pontosan megfogalmazza a problémáit, mert erre sok férfi nem képes, de ha jól kérdezel, mégis elő tudod belőle csalogatni a választ. Ehhez nagy türelem kell, de megéri.


A másik szint közvetlenül ennek a hajszín-kérdésnek a szintje. Oké, hogy nagyon klassz csokibarna hajad van, és az ismerőseid, akik elsőre látják, mindig megdicsérik, de attól még, hogy valami elsőre nagyon szép, hosszú távon lehet unalmas. Például nekem is van egy ruhám, amiről tudom, hogy az áll a legjobban nekem. Olyan, mintha rám öntötték volna. Mégis, ha minden nap ezt hordanám, akkor egy idő után unalmas lenne. Így más ruhákat is felveszek, amik nyilván nem lehetnek olyan jók, mint a legjobb ruhám. Te is csinálhatnád ezt a hajaddal. Nem tudom, milyen gyakran mész a fodrászhoz, de én talán azt csinálnám a helyedben, hogy egyszer két festés között csináltatnék melírt, aztán a következő festésnél visszafestetném az alap színre. Egy másik alkalommal meg valami mást, ugyanígy egy festésnyi időtartamra. Évi egy-két ilyen változtatás már szerintem elég lenne a férjednek, és így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.

2013. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ez a valódi baj, nekem is barna hajam van, nem festem, de sosem volt ez probléma, így ismert meg, így tetszettem meg neki, inkább azt sérelmezné, ha másmilyen színű lennék...

Szóval én is arra szavaznék esetleg valami szexi ruci/megjelenés feldobná a dolgokat.

2013. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
32%
irhattok itt bármit,szöke vörös hosszu.rövid bármit....semmi nem jó neki.látjátok hogy mindenre csak azt irja ö igy született barna marad igy a barna ugy a barna.akkor élj a hajaddal ne a férjeddel... :D tényleg unalmas egy nö vagy.
2013. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%

Ha meg nem szól, csak keres egy szőkét és megcsal, az a baj.

Nézd a jó oldalát, tudod, hogy szeretne veled maradni, csak valami frissre vágyik.

2013. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%

Miért javasolja mindenki azt,hogy fesse be másmilyen színűre a haját a kérdező? Ha nem akarja,akkor minek? Csak azért,mert a férje ekkora bunkó?


Engem nagyon felháborított mindig is,ha a külsőmbe kötöttek bele a pasijaim. Ha már egyszer úgy szeretett beléd a férjed,meg úgy vett feleségül,hogy ilyen színű volt a hajad,miért közli ilyen bunkó módon,hogy neki így nem tetszel,hanem máshogy szeretne látni? Ha szeretünk valakit,úgy fogadjuk már el,ahogy van és ahogy kinéz. És ne akarjunk már megfelelni annyira a másiknak,hogy aztán az ő kívánságai miatt teljesen másmilyen emberek leszünk,mint amilyenek voltunk... Ha be akarod festeni másmilyenre,fesd,de csak azért,mert a férjed mondja,szerintem hiba lenne. Mondjuk,ha csak javasolta volna,még lehet el is gondolkodhatnál rajta,de ez a hangnem... Csakazértse festeném be:D

2013. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem is fura ez. Én sokáig barna voltam, de sosem mondta a férjem, hogy unalmas lennék emiatt. Attól mert nem vagy szőke, meg vörös, attól még lehetsz érdekes. Nálam az unalmas jelző, arra utal, hogy otthonülő valaki. Nem lehet hogy a hajad színe volt az utolsó csepp a pohárban? Ha meg nem ez, és tényleg csak a hajad zavarja, akkor vidd el a fodrászodhoz, és keressetek együtt egy jó frizurát neked :) Én pl mindig megkérdezem, hogy milyen legyen a hajam, ettől függetlenül már 5éve jennifer anistonos :) és most sem mondja, hogy unalmas vagyok :)
2013. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szerintem más van a dologban.
2013. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az ombre hajfestés nagyon nem tetszik, olyan a hatása mintha az egész egy hatalmas nagy lenövés lenne, és már 1 éve nem jártam volna fodrásznál. Lehet, hogy megpróbálkozom azzal, amit egyik kérdező javasolt, hogy rakatok a csokibarnába egy pár színnel világosabb barnát, és ha így se jó neki, akkor tényleg mélyebbre kell ásnom mert nem itt lesz a probléma...
2013. jún. 24. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!