Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ha papuccsá válna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ha papuccsá válna a férjetek, beismernétek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok feleség, csak barátnő, de igen, beismerném, mert sajnos képes vagyok uralkodni a másikon, pedig zavar ez a tulajdonságom, így megpróbálnék változtatni is rajta, a másik féllel együtt.
2013. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen . miért ne tenném? Attól még szeretem, , és ő is boldog igy. Azon kívül meg teljesen magánügy. Nem ettől lesz valaki kevesebb.
2013. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, ő a határozottabb típus.
2013. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beismerném, ugyanis hosszabb távon nem tudnék együtt élni egy papuccsal. Számomra egy férfinek legyenek meg a férfias tulajdonságai (is).
2013. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg mert a kicsit dominánsabb férfiak felé húzok (ezt nem úgy kell elképzelni, hogy a parancsolgató bunkók jönnek be). Szóval észrevenném, ha átmenne szép lassan bólogató kiskutyába.
2013. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. MErt lehet hogy te eskü alatt vallod, hogy a haverod papucs, de igazából nem látsz bele annyira az életébe, hogy ezt meghatározhasd. Van egy csomó olyan dolog, amire manapság divat rásütni, hogy papucs, holott csak a normális együttélés alapfeltételei. Pl. én párom nem kér engedélyt, hogy elmenjen itthonról, de igenis megmondja, hogy mikor jön, és nem kap hisztirohamot, ha a megbeszélt időpont után 1 órával felhívom, hogy ugyan hol a kisnyúl fülében van, él-e még. Na van akinek már ez papucs, mert nézmá ellenőrizgeti az asszony.

Mindenesetre ha a saját mércém szerint papucs lenne nyilván nem tagadnám, mert minek. Bár az én párom akkor lesz papucs mikor én 18 soros acélbetkós...

2013. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább én vagyok papucsfeleség.
2013. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!