Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt hiszi, rossz apa lennék és emiatt nem akar gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Hello, szeretnék tanácsot kérni valakitől. 2 éve házasodtunk össze 3 év együtt járás után, a szülei annyira ellenezték az egészet, hogy titokban házasodtunk meg a nyaraláson, aztán később meg kellet rendezni itt is és sírtak, de nem az örömtől. Már 5 éve azt hallgatom, hogy egy pokolfajzat vagyok és utálnak. A nejem agyát átmosták idővel, legalábbis ezt vettem észre az elmúlt hónapokban főleg a gyerekvállalást illetően. Még tavaly Ő is akart gyereket, de az anyjáék telebeszélték a fejét, hogy úgyis itt hagyom a gyerekkel, meg nem elég, hogy "ilyen hamar magamhoz láncoltam, még fel is akarom csinálni", ő meg állandóan azzal jön, hogy még éretlen vagyok. De semmivel nem indokolja, csak a szülei ezt nyomatják..

Nem tudom, hogy mit tegyek, tényleg leszoktam mindenről ami zavarta őket, még inni sem iszom akkor sem, ha szórakozunk. Fiatal szülő akartam lenni, meg ezt is beszéltük meg, de most attól félek egyszer el is fog hagyni vagy nem biztos bennem.

29/F


2013. júl. 4. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A nejednek választania kell végre, vagy a szülei, vagy a férje és a leendő gyereke. Ennyi és pont. Emlékeztesd rá, hogy hozzád ment feleségül, valamiért biztos megtette, nem kellett kényszeríteni. Aztán kérdezd meg, ezt miért felejtette el.
2013. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyetek? Váljatok le a szülőkről! Felnőtt emberek vagytok már, nem gyerekek, akiknek minden lépését irányítani kell! Amíg ezt a lépést nem teszitek meg, ne várj sok jóra. Külön életet kell kezdenetek a feleségeddel, és a saját fejetekkel gondolkozni.
2013. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szülőknél laktok?
2013. júl. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De miért gondolják ezt rólad a szülei?

Lehet, valami okuk van rá.

Van rendes munkahelyed?

Tudsz gondoskodni róluk?

Vagy a baráti társaságod lehet, nem szimpatikus nekik?

Az ivászatot minden formában felejtsd el, az kivétel nélkül megöl minden házasságot.

2013. júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit!

Ha behülyítették a feleséged, és nem akar gyereket, nincs mit tenni mint szakítani vele, és keresni egy olyat, aki szeretne tőled gyereket!


De ne pazarold az idődet erre a kapcsolatra, csak leépít téged, és majd 10 év múlva kukáznak. Akkor meg még kevesebb az esélye, hogy találsz egy új nőt, aki majd fog neked szülni. Cselekedj most!

2013. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha "erőlteted" a gyerektémát, meg "zsarolod" vele, annak nagyon nem lesz jó vége....
2013. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha a kérdező válaszolna is a feltett kérdésekre, nem értem minek nyit témát ha aztán hanyagolja.
2013. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De ugye nem a szüleivel éltek?


Milyen gyakran találkozik velük? Akkor te is ott vagy, vagy nélküled? Kiáll melletted, ha téged szapulnak?

Ezt leszámítva rendben van a kapcsolatotok?


Ha külön éltek, anyagilag is biztonságban tudnátok vállalni egy gyereket és érzed, hogy szeret téged, akkor egyszerűen arról van szó, hogy még ő nem akar gyereket. Amikor egy nő gyerekre vágyik, akkor simán bevállalja azt a legalkalmatlanabb pasinak is, mert csak az lebeg a szeme előtt, hogy anya akar lenni. Erre ezen az oldalon is számos példát olvashattál. Szóval szerintem ő még nem igazán vágyik erre.

2013. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Drasztikus megoldás, de cseréld le fogamzásgátlóját vitaminra. Nem hiszem,hogy akkor elvetetné.

Én az ilyen nőket nem értem.

2014. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!