Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiaknál történik valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál történik valami 50 körül? Lehet ennyire rossz az apa-fiú kapcsolat?

Figyelt kérdés

a férjem nem szól hetekig,a gyerekünkhöz sem(csak a fiúhoz)minden idegesíti,még az emberek is,velünk ha van kedve beszél ha nincs akkor nem..nem sokáig bírom...dolgozik,én is,3 gyerek van,beszél a halálról,hogy meg fog halni hamarosan,de úgy érzem mintha direkt idegesítene ezzel...,minden baj,ha sír a kicsi,ha későn jön a nagy,ha szól a zene,ha meleg van,ha hideg,...a hibás természetesen én vagyok! én 40 vagyok.

sajnos nem szólok vissza,tűrök és hallgatok..ha visszaszólnék,még hangosabb lenne,és dühében dobálózna ,és üvöltene..,23 éve nézem és gondolkozok...ezerszer a fejemhez vágja ,hogy hülyének nézzük...itt a pénzre gondol,mert NEKI van pénze...és ha olyan kedve van akkor nekünk is...nagyon nehéz...a sírás marad nekem és a gyerekek..


2013. júl. 7. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Válj ela francba,a pénzét költse a temetésére.
2013. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

U, hat te valamit nagyon elrontottal, ha 23 eve igy elsz...

Minel elobb megoldani, h fuggetlenedj tole es elkoltozni, elvalni. Szulok, baratok segitsegevel.

2013. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

50 körül eléri a halál szele (úgy érzi), meg rájön hogy még egy rakás dolgot nem csinált meg az életében amit fiatalkorában kitalált. Életközepi válságnak hívják szaknyelven, mikor rájönnek hogy az éltük lemezének a B oldala forog. Van aki könnyebben van aki kevésbé könnyen viseli. Keress rá neten csomó iromány van róla.


40-50 év körül éri el az ember (nem csak ffiakat) és több évig tart.

2013. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dante Alighieri válasza:


Az emberélet útjának felén

egy nagy sötétlő erdőbe jutottam,

mivel az igaz útat nem lelém.

Ó, szörnyü elbeszélni mi van ottan,

s milyen e sűrü, kúsza, vad vadon:

már rágondolva reszketek legottan.

A halál sem sokkal rosszabb, tudom.

2013. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, valószínűleg rájött, hogy nem egészen ilyen életet képzelt el, de arra is, hogy túl késő már váltani... nem tudom mennyi vitátok volt fontos dolgokban, milyen kompromisszumokra kényszerült élete folyamán munkában, családban, bármi fontosban,, úgy alakultak-e a dolgai, ahogy szerette volna, ilyenek...

(49/F)

2013. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Én anyám sosem tűrte, hogy leordítsa apa a fejét. Így néha kiabálnak, kiengedik a fáradt gőzt, aztán minden okés. A sírás a gyengék eszköze, tegyél már magadért meg a gyerekeidért valamit, Anya vagy! Nem hagyhatod ezt...
2013. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SimkoL válasza:

Pár hónap múlva leszek 50 éves.

Gyerekek: 27 éves, fiú, elvált első házasággból egy kislány, harmadik komoly kapcsolat egy kislány jelenleg együtt vannak

25 éves lány, két és fél éves fiú gyermek élettársi kapcsolatban, pár éve

16 éves fiú, kamasz.

Feleség: 49 éves, teljesen ősz - sok gondunk volt az életben - szülők meghalltak sokáig ápoltuk őket, a legkisebb fiunkat 7-szer műtötték. - Munkahelye nincs.

Ennyi a kórkép és most jön a de:


30 éves házasok vagyunk, az életben mindent együtt csináltunk. Voltak, vannak anyagi gondjaink de ebből is ketten 'mászunk' ki.

Amikor édesanyám beteg lett és én akkor jöttem nyugdíjba akkor estem így magam alá. Napokig nem szóltam senkihez a családból, ittam mint a kefekötő - napi 1 liter pálinka -.

Ekkor a feleségem szép finomam - soha nem veszekedtünk - elkezdett rávezetni, hogy 'hülyeség' amit csinálok. Megkért, hogy menjünk el valahova vacsorázni vagy csak éppen ugorjunk már el egy másik szórakozóhelyre meginni valami és a kapcsolatokat ápolni - saját 'kocsmánk' volt.

Egyre jobb hangulatban értem haza, sokszor sex lett a vége :).

Most már pozitivan szemlélem a világot. Élvezem az életet - bár én is is tudom, hogy kb. 60 éves koromig fogok élni - atyai örökség - de a feleségem és a gyermekeim szépen kivezettek ebből a letargiából.

2013. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo olvasni, h vannak meg ilyen ferfiak, utolso! De ez az ember 23 eve ilyen. Kicsit hosszu letargianak. Ez a no gyakorlatilag nem tudja, h milyen egy szereto, boldog kapcsolatban elni.
2013. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet a klimax elérte a férjedet...
2013. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!