Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap szex közben véletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szex közben véletlenül más néven szólítottam a férjemet. Nagyon csúnyán összevesztünk, megvádolt, hogy szeretőt tartok, azóta nem szól hozzám. Most mit tegyek, hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 21:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De mi lesz ha nem bocsát meg?
2013. júl. 8. 21:52
 12/26 anonim ***** válasza:
98%
Mit tudnál felhozni mentségedre? Az sem jó válasz, hogy "nem csaltalak meg, épp csak szex közben a kollégámról álmodoztam". Ebből már nem jösz ki szépen, most nagyot rúgtál a házasságod alapjaiba.
2013. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
Ez nagyon ciki..A kollegádat kívántad közben?
2013. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Trilla77 válasza:
53%
Ebben az esetben a férjednek kellett volna itt kérdést feltenni,hogy hogyan kezeljem ezt a dolgot.Elő állt ez a helyzet,vissza csinálni nem lehet.Te ne tégy semmit.Ha szeret akkor megbocsájt,mert a szeretet mindenen felül tud kerekedni.Várakozó álláspontot javaslok.Az egonak persze jólesne az esedezés.De kapja be az ego:))
2013. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
ne hidd, hogy a férjed (csak) rád gondol szex közben. mint ahogy mi, nők is elkalandozunk... csak te bénácska voltál, és kimondtad a pasi nevét:-DDD
2013. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Ja utolsó kettőnek gondolom fordított helyzetbe is ez a véleményük lenne.
2013. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%

Egyenlítsd ki a számlát.


A kollégádat, meg a férjed nevén szólítsad majd, amikor a raktárban összegabalyodsz vele...

2013. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
97%
Ú de ciki. Sajnos nem lesz könnyű menet kiengesztelni, én sem tudnék jóra gondolni, ha a párom ezt csinálná. Én még soha senkit nem szólítottam nevén szex közben, valahogy nem tudnám azt mondani, hogy "Ó, Pisti, ezaz, csináld!". Ilyenkor érzem azt, hogy ez nekem csak jó, mert nem bakizhatok. Én sem csaltam még meg soha egyik páromat sem, de szerintem álszent az az ember, aki azt mondja, hogy nem gondolt még másra szex közben. Akár elérhető személyre, akár egy playmate-re mondjuk. A nők is ugyanúgy fantáziálnak, csak persze senkinek nem esik jól, ha ezt így megtudja.
2013. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez cinkes. Várj, és ne csinálj semmit. Ne kezdj pitizni. Az olyan, mintha beismernéd.
2013. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

De miért gondoltál másra sz.x közben? Én nagyon kiakadnék párod helyében. Hosszú idő lenne megbocsájtani.

Sosem szoktam másra gondolni közben.

2013. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!