Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy hozható vissza a szenvedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozható vissza a szenvedély a házas életbe? Monoton az együttlét, egyik fél sem indul be igazán, ezért nem is jön össze az aktus (nincs erekció, nedvesedés).

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 00:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szexualitás nem az ágyban kezdődik, hanem ott végződik. Szellemi szinten nem inspiráljátok egymást.

Lehet segíteni rajta párterápiával és őszinteséggel.

Az érzelmi intimitás működik?

2013. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Szerintem sajnos ott romlott el minden.

Azon, hogy lehet segíteni?

2013. júl. 6. 00:52
 3/34 anonim ***** válasza:
Hol? Az érzelmi intimitásnál romlott el?
2013. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérdés, hogy MITŐL romlott el. Ennek ismerete nélkül képtelenség tanácsot adni arra, hogy hogyan lehet rajta segíteni.
2013. júl. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak általánosan használt módszerek, például a környezetváltozás sokat számíthat. Tehát ha megtehetitek, utazzatok el pár napra. De ne a szexen legyen a hangsúly, hanem csináljatok olyan programokat, amit élveztek. Aztán ha meghozza a kedveteket, akkor jó. Ha nem - hát, legalább napközben jól éreztétek magatokat. Ezzel szerintem vesztenivalótok nincs.
2013. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Megingott a bizalom (nem megcsalás miatt), és szerintem az egész a szexen csapódott le.
2013. júl. 6. 10:19
 7/34 anonim ***** válasza:

Na, mondom, hogy valami párterápia kéne (a bizalom meggyógyítására).

Elárulod, mi volt az eset pontosan?

2013. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Azt mondta X helyen lesz, majd másnap el is mesélte, hogy milyen jó volt, majd pár héttel később kiderült, hogy tök máshol volt, másokkal.

Nem baj, hogy ott volt, csak a pofámba hazudott, hogy hol volt és kikkel. Nem nagy hazugság, tudom, de akkor is zavar a hazugság, nem az, hogy hol volt. És ezután csodálkozik, ha nem hiszem el vakon amit mond..

2013. júl. 6. 10:31
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
itt már csak a szado mazo szex segit. de vacakolhattok párterápiával is csak az macerásabb.
2013. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
állandóan összemegy neki és orgazmusa sincsen
2013. júl. 8. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!