Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok nő miért él a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért él a férje mellett, ha már nem szereti?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ideges nővel találkozni, akikből süt a gyűlölet a férfiak iránt. Itt is látom, hogy aki nem olyan választ mer adni, ami bizonyos nőknek kedvez, lepontozzák.

2013. júl. 10. 07:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert hülye pitsák.
2013. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Megszokás, félelem a megváltozott élethelyzettől, félelem az ismeretlentől. Sokaknak inkább a biztos rossz, mint a bizonytalan jó felel meg.


2. Anyagi okok.


3. Esetleg mindkettő.

2013. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

1: anyagi ok

2: gyerekek miatt

3: nem lenne hova mennie


Senkit nem kell elitélni amig nem voltál hasonló helyzetben.

2013. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a gyerekek tartják össze őket! :)
2013. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A gyerekek, a pénz, a félelem, az önbizalomhiány, a beletörődés mind-mind olyan tényező, ami ezt okozza. És ezekhez még csak házasság sem kell, épp ezért nem értem, hogy miért tartják azt a sz.ros papírt béklyónak, de ez már más kérdés.(És lásd meg, engem is le fognak pontozni, talán éppen ez utóbbi mondatom miatt, tehát a lepontozások helyett inkább a való életből merítkezz.)


Természetesen számos férfi is azzal a nővel él, akit szemmel láthatóan nem szeret, így helyesebb lenne úgy fogalmaznod, hogy sok ember miért él a házastársa/partnere/élettársa mellett, ha már nem szereti. Ezt a kérdést is hamarosan el fogja csúfítani egy újabb hatalmas nemek harca, ami tovább szítja az indulatokat a GyK. amúgy sem állóvizében.

(nő)

2013. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pedig az lenne a legjobb, ha mindenki avval tudná leélni az életét, akit szeret, néha kellene egy kis szünet mindenkinek.

Hát igen, a gyerkőcökbe bele se gondoltam, itthon még rátetéz az anyagi helyzet is.

Rossz kérdés volt, csak egy kicsit jobban bele kellett volna gondolni.

Így érthető, hogy így mennek el az életek, hogy olyan mellett él valaki, aki már inkább ellenség.

Szomorú nagyon.

2013. júl. 10. 08:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az... nem egyszerű.

De sokan már a rossz párválasztással elrontják az életüket, nem is igen döntenek, inkább sodródnak az árral, majd lesz valami. Aztán másokat, a körülményeiket okolják. De ezt már egy másik történet.

Utolsó voltam.

2013. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És van még egy ok, gyávaság...
2013. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Mert nem a pasit szereti, hanem a pénzét!


Nagyon sok nő, képtelen eltartani saját magát...

2013. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A dolog kettőn múlik mindig, mind a ketten sárosak, talán a pasi sem szereti már a nőt ,de nem lehet ötévenként felborítani mindig a család életét, mert most éppen elmúlt a szerelem. És nemcsak sok nő, de sok férfi sem tudna egyedül fenntartani egy lakást hitellel, gyerekekkel, kell a két fizetés.
2013. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!