Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elakarom hagyni a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom hagyni a feleségem, mert egy fiatalabb és szebb nő tetszik. Nem tudom, hogy viselné?

Figyelt kérdés

Gyerek még nincs, de már 30as éveink közepén járunk, a másik lány 21 éves, dögös, és alkalmas lenne anyának is, ahogy mondja.

Sokszor éreztette velem a feleségem, hogy csak az anyagiak miatt volt velem, szerintem ezért is nem merte magát elkötelezni.

De már nem tudok rá nőként nézni, zavar, hogy nem foglalkozik magával, kövér, lefolyik szinte a kanapéról tv-zés közben, a másik lány meg sportos, fitnesz modell, és tele van energiával.



2013. júl. 17. 17:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb csomagolj, és hagyd ott a feleséged...sokkal, de sokkal jobb embert érdemel nálad!!!!!
2013. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
gondolom feleség is ilyen fitt feszeske volt esküvő előtt. utána meg majd ő is elhagyja magát.
2013. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozok rajtad. Nekem is unalmas már, hogy a férfiak csak addig feszítenek míg nincs egy komoly kapcsolat.

Komolyan egynémelyik lassan még a fürdést is képes lenne elhagyni.

Nekem is számít a külső. Most tuti sokan nekem ugranak, de nem is érdekel.

Ha valaki annyira igénytelen magára, hogy elhagyja magát, két pofára zabál, döglik, nulla aktivitás van benne az nekem úgy sem mérvadó.

A külső fontos. Most persze sokan fognak azzal jönni, hogy nem mindenki születik barbie vagy ken babának.

Elárulom én sem annak születtem. Plasztikát nem is szeretnék, tehát csak azon tudok változtatni, amit a sors vagy genetika adott. De azért mindent megteszek, hogy abból a legjobbat hozzam ki.

Szóval én megértelek, és az sem 100 %, amit itt sokan írnak, hogy majd az új nő is elhízik. Már miért tenné, ha ad magára?

Én sem vagyok már huszonéves, de nem hagyom el magam.

33N

2013. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Neked az újdonság varázsa a lényeg!

Ha szereted meg a feleseged akkor miért nem beszelsz inkább vele, hogyha nem valtoztat a kulsejen es nem visztek a kapcsoaltotokba valami frisset /pl. : közös programok, mozi, séta, kirándulás, e

Közös edzés a konditeremben stb... /, akkor nem fog működni tovább ez a dolog! Ha lefogyna egy kicsit /te is segithetsz neki/ es szorosabbá teszitek a kapcsolatototkat, akkor már nem is kellene neked ilyen lányka! Es nem hiszem, hogy a mai világban egy 20 éves lányka szulne, max mivel pénzed van, igen, hogy megkotozze a két kezed es majd fizethetsz neki később! Jah, es eddig csak a kulsejerol beszéltél a 20 éveskenek, nincsenek érzelmek, csak testi vágyak! Akkor miért hagynad el a feleseged, amikor régen feleségül vetted őt, mert szeretted valamiért! Te nem hallottad még, hogy a boldogsagert meg kell küzdeni? Gratula, te az első akadalynal elbuktal!

2013. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hagyd el a feleséged, és keress egy korban hozzád illő nőt, akivel lehet gyereketek. A feleséged nem boldog veled, talán nélküled az lesz.
2013. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ott a feleséged, úgyis azért hízott el, mert elhagyta magát és te nem álltál mellette. Ennyi a történet. A kis csaj meg addig örüljön neked és a PÉNZEDNEK, amíg ő is el nem hagyja magát valamiért, vagy nem kerül bajba, vagy nem lesz depressziós szülés után. Mert akkor le fogod őt is cserélni egy másik fiatalabbra.
2013. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A feleséged ezerszer jobb embert fog találni nálad, aki nemcsak a külseje miatt van vele és ha netán rossz passzba kerül, akkor társaként mellette fog állni.
2013. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm az építő és a kevésbé építő jellegű válaszát!
2013. júl. 18. 18:54
 29/36 Laktózmentestej ***** válasza:
52%

Öcsém!

A helyedben a fiatalt csak szeretőnek tartanám meg.

2013. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
83%
A 21 éves fitnesz modell még 10 év múlva is jó csaj lesz, hacsak nem fog szülni és savanyodik meg melletted. Te meg más 45 éves középkorú férfi leszel. Ő még mindig nézelődhet majd 25-40 közti JÓ PASIK között. Gondolod egy ráncos pali fog neki kelleni? Kétlem. De hajrá! :)
2013. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!