Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elakarom hagyni a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom hagyni a feleségem, mert egy fiatalabb és szebb nő tetszik. Nem tudom, hogy viselné?

Figyelt kérdés

Gyerek még nincs, de már 30as éveink közepén járunk, a másik lány 21 éves, dögös, és alkalmas lenne anyának is, ahogy mondja.

Sokszor éreztette velem a feleségem, hogy csak az anyagiak miatt volt velem, szerintem ezért is nem merte magát elkötelezni.

De már nem tudok rá nőként nézni, zavar, hogy nem foglalkozik magával, kövér, lefolyik szinte a kanapéról tv-zés közben, a másik lány meg sportos, fitnesz modell, és tele van energiával.



2013. júl. 17. 17:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben nem mindegy, ha a fiatal csajszinak is csak a pénze kell, mikor eltart egy nagy bálnát? Mitől lenne jobb, ha a feleségével maradna, aki csak a kényelemből van vele?

Néha komolyan kiakadok a válaszokon, tuti megkeseredett 100 kilósak írnak ide...

2013. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
utolsó, legalább nem én írtam ezt ide....:)
2013. júl. 20. 08:21
 33/36 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti. Nem nyertél, én pl. nem vagyok sem megkeseredett, sem 100 kilós. Ha szeretek valakit, azt szeretem akkor is, ha esetleg az évek során hízik. De te biztos majd elhagyod a párod, ha hízik. A 20 éves csinos lány is lehet a 30-as éveire elhízott. Akkor majd őt is elhagyja a kérdező? Bár amíg van pénze, menni fog a csere.


Egy korábbi válaszoló

2013. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

" Ha szeretek valakit, azt szeretem akkor is, ha esetleg az évek során hízik. "

Pont ez az, hogy már nem is szereti a feleségét a kérdező, de a feleség ráadásul még el is hízott és csak a pénz miatt van a kérdezővel!


Amúgy alapból nem is hagynám azt elhízni, akit szeretek. Mivel én is voltam husi és tudom, hogy mivel jár!

2013. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 phoenix25 válasza:
vidd ágyba és utána mond el neki hogy ez már nem jo köztetek
2013. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

na, mi lett?

egyébként ha csak az első mondatodat olvasnám, azt mondanám, hogy egy szimpla "tetszik" miatt nem éri meg felrúgni egy kapcsolatot, csak ha már halálosan szerelmes vagy a másik nőbe... de hogy írtad, hogy a feleséged így elhanyagolja magát, így meg tudlak érteni. (kamu az "aki szeret, az bálnaként is szeret". illetve hát lehet, hogy szeret, de nem kíván.)

2013. szept. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!