Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha évekig ígérgeti a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évekig ígérgeti a párod, hogy keres állást és elmegy dolgozni, te hinnél neki?

Figyelt kérdés
Én gályázom, a párom nem... évek óta én tartom el, és a szülei támogatják. Úgy látom, hogy nem is akar dolgozni. Elegem van, szakítani akarok, de ő persze ígérget, hogy megváltozik. Higgyek még neki?

#munkanélküli #igérget
2013. júl. 21. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

és mi a p*csáért tartod otthon, hajítsd kifelé a g*cibe mert ilyen emberrel sose jutsz előre, gondolkozz el azon hogy amit végig ígérgetett azóta mennyi bevételtől estetek el.. Az anyjáék pénzéből nem fogtok tudni gyereket nevelni meg tervezni, arról nem beszélve ha ne adj úgy adná az élet hogy bajod történne és nem tudnál dolgozni egy ideig akkor ott enne a fene hogy pénz nélkül vagytok

21/F

2013. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha látom, hogy keres akkor igen. De akkor ha csak igérget és a kocsmába ül vagy tv nézi egész nap akkor nem.
2013. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz, hogy semmi munkát nem talál évek óta. Hajítsd ki, ennyi.
2013. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Lehet nem tudatosul benne, mekkora kárt jelent az a családnak (nektek), hogy az ő bevétele kiesik.


Egy leleményes barátnőm ezt az ügyet úgy rendezte, le, hogy hétről hétre más-más apróság lett megvonva tőlük. Pl. kezdte a tv-vel. Kikapcsoltatta. Aztán jött a kevesebb kaja. Aztán nincsenek ruhák, szórakozás. Végül a net. Mikor már minden szórakozástól megvolt a párja fosztva, mondván nincs rá "keret" akkor fogta fel, hogy miért is kell dolgozni. És csodák csodájára 1 héten belül talált munkát.


Egy ötlet, lehet nektek is beválik. Ha még nem adod fel.

2013. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem vártam volna, hogy évekig ígérgessen!
2013. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kényelmes neki ez a helyzet így, hogy mások tartják el. Korábbi válaszban nagyon jól leírták, meg kell vonni tőle dolgokat, akkor rájön, hogy nem is olyan jó pénz nélkül otthon vakarózni.
2013. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!