Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem hétfőn utazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem hétfőn utazott Németországba dolgozni és most estére nagyon mélyponton érzem magamat, volt itt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Hétfőn,kedden rengeteget dolgozam és ma szabadnapos voltam volt időm gondolkodni sajnos :( .

A gyerekek rég alszanak én pedig iszonyú egyedül érzem magamat ,ráadásul megbeszéltük,hogy majd ha elintézi az internetet akkortól beszélünk majd skype-on,addig pedig nem telefonálunk,csak ha baj van,mióta elutazott csupán pár percet beszéltem vele és állnadóan baljós sejtéseim vannak .


2013. júl. 17. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Miért kell rögtön a legrosszabbra gondolni? Az neten még nem tudta elintézni, megbeszéltétek hogy spórolás miatt csak vészhelyzetben telefonáltok. Azért 3 nap még nem a világ vége hogy csak a rosszra gondolj..

Én amikor a férje kiment Angliába dolgozni másfél hónapra rá tudtunk csak beszélgetni..Addig csak 1-1 sms ment.

Ha annyira aggódsz akkor küldj egy rövid SMS-t neki az nem drága (még 100 forint sincs)

2013. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi ,akkor írok majd neki .

Nem először ment ki,volt már több hónapot kint,és bizony olyan is volt ,hogy két hónapig volt távol ,most több mint fél évet itthon volt és olyan jó volt :( .

2013. júl. 17. 23:01
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ismét megszokod, ne aggódj! Az én párom is kint van, nehéz megszokni sajnos de meg nem lehet itthon élni
2013. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elképzelem Ő mit élhet át :( ...és megszakad a szívem!
2013. júl. 17. 23:03
 5/19 A kérdező kommentje:
2013. júl. 17. 23:10
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi időre ment?
2013. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyre ment, ahol volt már?

Mert akkor talán könnyebb valamivel.

2013. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Elvileg hosszú távra tervez itt ,néhány évet havi hazajárással.

Nem volt még itt,egyenlőre korrektnek tűnik a hely,német munkáltató ,bejelentéssel,szerződéssel,itt még üzemorvosi vizsgálat is volt ,máshol eddig még soha :) .

Egy kollégája 5-6 éve dolgozott már itt és fizettek rendesen.

2013. júl. 17. 23:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi a munkája itt?
2013. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A szakmájában dolgozik,bádogos-ként .
2013. júl. 17. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!