Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gazdagságban vagy szegénységbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdagságban vagy szegénységben éltek, mióta házasok vagytok?

Figyelt kérdés
Mennyivel változott a családi kassza , amióta házasok vagytok? Ki mennyivel járult hozzá a családi kassza gyarapodásához?(nem pénzösszegre gondoltam), hanem pl jó munka, vállalkozás, vagy ötletek, amikből aztán pénz lett!).

2013. júl. 22. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem az esküvőnk után kapott egy jobb munkát. :) Most kezdünk helyrerázódni anyagilag.
2013. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt jól kezeljük a pénzt a férjemmel, egyfelé toljuk a szekeret. Így tudunk fejlődni, gyarapodni évről évre. Megküzdünk mindenért, de sikerülni szokott, mert összetartunk. Ő jobban hozzájárul a gyarapodáshoz, mert többet keres, de mindig mondja, hogy nélkülem nem jutna egyről a kettőre, mert én jól motiválom őt.
2013. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egy erős és határozott férfi oldalán akkor mindig van egy nő, aki tartja benne a lelket...
2013. júl. 22. 14:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, vagyis fontos a családi háttér, mert akkor jobban tud az ember a munkára energiát fordítani, ha meleg otthon és támogató feleség várja. Így több a motiváció is:)
2013. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden sikeres ferfi mogott egy okos no all, felenk igy mondjak. 7eve vagyunk egyutt, 5eve hazasok. Akkor o keresett tobbet, most en viszem haza annak a duplajat, ez nem okoz koztunk gondot, bar a ferfiaknal ez van, hogy komplexust okoz. A penzt kozosen kezeljuk, megtakaritasba most en teszek tobbet, de egyaltalan nem zavar:)
2013. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagyunk házasok. Amikor összeházasodtunk, nem sokkal rá mindketten elvesztettük az állásunkat, munkanélküliek lettünk. Így a házasságunk 3-4 évében igencsak szegények voltunk. Majd jött a jó munkalehetőség, jó helyen voltunk jó időben, és azóta bár nem tartjuk gazdagnak magunkat, de erős középosztálybelieknek.. Nincs semmi gond..
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Házasságunk után nagyon megváltozott az anyagi helyzetünk:) Egyetem után azonnal esküvő. A férjem az esküvő utáni héten, én 1,5 hónappal később kaptunk munkát. Előtte ösztöndíjból, diákmunkából éltünk.


Viszont ugye ez nem kifejezetten az esküvő miatt, volt, hanem mert diplomásként szerencsénk volt mindkettőnknek.

2013. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát nálunk pont most fog változni a kassza :( alapvetően ugyanazok a célok, közös lakás, baba, de a férjem pl. kocsit venne, én lakáselőtakarékosságot inddítanék el, a kettő együtt nem megy. ő is szeretne lakást, de véleménye szerint ne áldozzuk fel a jelenünket egy valamikori talán jövőért. Itt ne drága autóra gondoljatok, kb. 2-300 e ft értékbe valami használtra. Ebben igaza isvan, de az én véleményem meg az, hogy most kezdjük el, mert évek óta csak halogatunk. Most felajánlottam, hogy akkor akkor a rezsit, kaját fizessük együtt, de mindenki rakjon el magának x összeget, és arra költse, amire akarja. Nem vagyok ennek a híve, eddig is arra költöttünk, amire akartunk, nem volt ebből gond, de úgy látom, nem tudunk közös nevezőre jutni. bár ezt már párszor eldöntöttük, mégsem léptüök meg, szerintem most sem fogjuk, olyan, mintha nem is egy házasság lenne.
2013. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk javult a helyzetünk, megkaptam álmaim melóját és előtte soha nem gondoltam volna, hogy egyszer annyit keresek majd!
2013. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gazdagságban éltünk előtte is és azóta is. Mindketten jól kerestünk, sosem volt anyagi gondunk, volt saját házunk, autónk, majd közösek, amik maradtak házasság után is. Mindketten egyformán jó fizetéssel járulunk hozzá az anyagi jóléthez.
2013. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!