Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem kölcsön adta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem kölcsön adta a kocsimat a tudtom nélkül a barátjának! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Totál kivagyok bukva:(


A férjem barátja tegnap balesetezett és teljesen összetörte a kocsiját. Erre ma a férjem az én tudtom és beleegyezésem nélkül oda adta neki az enyémet, hogy használja azt egészen addig míg vagy nem vesz másik kocsit vagy pedig míg megjavítják az övét.

Ma bringával voltam a barátnőmnél aztán mikor hazaértem láttam, hogy nincs otthon a kocsim. Azonnal kérdeztem a férjemet, hogy hol van. És akkor közölte ezt. Amikor számonkértem, hogy ezt mégis, hogy képzelte akkor azt mondta én úgy is alig használom. Addig míg nem kapom vissza járjak gyalog meg biciklivel. Veszekedtünk egy sort aztán ő elment itthonról.


Most mégis mit csináljak?:( Kérjem vissza a kocsit? Vagy várjam ki míg vissza hozza?

Meg, hogy lehet valaki ekkora tuskó mint a férjem, hogy ilyet csinál?:(


2013. júl. 22. 18:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Szólj a férjed barátjának, hogy vigye vissza az autódat, mert szükséged van rá és te nem adtad neki kölcsön.
2013. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Kérd vissza a kocsit és ajánljad fel a férjedét helyette. Én sem használom minden nap a kocsimat, de eléggé felháborodnék, ha a kérdezésem nélkül a párom akár hónapokra is oda adná.
2013. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
10%
De jó dolgotok van, én kocsim, te kocsid! Házasságban különben sem kéne ezeknek elvben sem léteznie, hogy enyém, tiéd, mert miénk van. Az jogos, hogy megkérdezhetett volna.
2013. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Szólj a barátnak, hogy hozza neked szépen vissza és kérje el a férjedét.
2013. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Én visszakérném. Mi van, ha azt is összetöri? A férjednek van egyébként saját autója? Ajánld fel helyette azt!
2013. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez pofátlanság volt a férjedtől. Én felhívnám a barátját, hogy szükségem van a kocsira (még ha hébe-hóba, akkor is, nehogy már te járj bringával akkor is, mikor kocsi kéne, mikor van kocsid), és a férjed nem kérdezett meg.
2013. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem a férjed nevén van akkor visszakérheted és valóban jogtalanul adta kölcsön. Ha az ő nevén van és te csak használod akkor jogos a kölcsönbe adása, de azért illemből megkérdezhetett volna téged is a dologról.

Nem értem hogy a férjed ilyenkor mit érez de én ilyenért nem tudnék ránézni egy jó darabig az is biztos.

2013. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Hármas!

Akkor ti felváltva hordjátok egymás alsóneműit is?:) Hiszen nálatok gondolom elvben sem létezik én bugyim-te gatyád.


Ötös!

Persze van a férjemnek is kocsija. Azt nem adja oda mert neki az mindennap kell. Meg nem attól félek, hogy összetöri. Majd kifizeti ha esetleg úgy alakulna:) Csak maga ez az egész, hogy odaadta:(

2013. júl. 22. 18:45
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Én kikapartam volna a helyedben a férjem szemét. :) A kocsi amúgy sem egy kis érték, de maga a tény, hogy nem tisztel téged még emberként sem, nálam már válóok lenne.
2013. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is az szúrja a szemem, hogy meg sem beszélte veled, hanem kész tények elé állított. Ez a tisztelet teljes hiánya.
2013. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!