Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek ti megnézitek a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek ti megnézitek a jó pasikat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ritkán látok olyat, mert nagyon válogatós vagyok. Ha látok egyet, maximum megjegyzem, hogy jó pasi volt, ennyi. Nem úgy nézem meg hogy jól végigmérem és utána arról fantáziálok, csak észreveszem. De egyébként ha csinos lányt látok az utcán akkor szoktam is mondani a férjemnek hogy nézze de jól néz ki :D Ruházkodásra vagy hajra is esetleg de alakra is.
2013. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elég kevés "megbámulandó" férfi van.
2013. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kevés akad a látó körömbe, de olyankor megnézem és ennyi. A férjem is a jó nőket, de ennél le is van tudva!
2013. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint a 9-es, mert egy izmos férfitest látványa önmagában nem hoz lázba. Viszont, ha az arcában, szemében, kisugárzásában van valami, ami felkelti az érdeklődésemet, akkor alaposan szemügyre veszem az illetőt. De ilyen nagyon ritkán fordul elő.

Amúgy meg mitől jó egy pasi? Csak a kockás has, meg az izmos test (meg persze ápolt külső) számít jó pasinak?

2013. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8-as, te hány éves vagy, már ne is haragudj. Meg ezt amit te csinálsz, azt csak a hülye p..ák csinálják, nálunk a teremben az ilyeneket csak lenézik, meg az d...-ja meg, aki akarja.
2013. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Siman megnezem a jo pasikat! Huseget fogadtam, nem vaksagot!

Nah marmost nem ugy, hogy bamulom csak legeltetem rajtuk picit a szemem.

2013. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!