Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltartott feleségek! Nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott feleségek! Nálatok, hogy mennek a pénzügyek?

Figyelt kérdés

Annyit költötök amennyit akartok? Nem szól bele a párotok? Vagy kaptok egy havi x összeget és azt költhetitek el? Vagy mindig kérni kell pénzt?

Nálatok, hogy van?


2013. júl. 13. 14:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%

Alapdolog, hogy a pénz KÖZÖS, nem az egyik valakié. Ezért senki sem "kap", senki sem "kér", és senki sem "kéri számon" azt, hogy kinek mire kellett pénz.


Nálunk én vagyok a családi kassza kezelöje, az összes jövedelem egy számlára jön, erröl utalom át a számlákat, veszek ki annyi pénzt, amennyi a megélhetéshez kell, meg az esetleges egyebekre.


Kérni nem kell, elég baj is lenne, hogy a közösböl bárkinek is engedélyt kellene kérnie a saját kiadásaira.

Természetesen egy-egy nagyobb dolgot elöre megbeszélünk, de normál kereteken belül nincs semmiféle lemszámolási kötelezettsége egyik félnek sem.

2013. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan úgy vagyunk mint az első válaszoló...Úgy a helyes szerintem.
2013. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

"Kérni nem kell, elég baj is lenne, hogy a közösböl bárkinek is engedélyt kellene kérnie a saját kiadásaira."


De a kérdező az eltartott nőkre értette a kérdését.... :)

Ez esetben nem tudom hogy megy a dolog,mert mi is közös kasszán élünk.....

2013. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

ma 14:25


Ez így szerintem is tök helyes,meg tök jó,hogy nálatok így van,ebbe belekötni sem lehet,mert ez normális,de a kérdés így kezdődik: "Eltartott feleségek!"

Szóval én sem kötekedésből mondom,de a kérdés nem a ti tökéletes párkapcsolatoknak szólt :))


Amúgy kérdező!


Én(35/F)már éltem egyetlen 1x ilyen kapcsolatban,a volt feleségem(a mostanival minden közös,semmi gond) napi szinten elvárta,hogy étterembe menjünk,hogy tökmindegy,hogy épp semmi alkalom,de lepjem meg ezzel,azzal (én 5 év alatt kaptam tőle kb 5 nyakkendőt),vigyem el minden évben külföldre nyaralni.....

Jó!

Megtehettem,de nekem az ELVÁRÁSSAL voltak gondjaim,meg azzal,hogy már már kikövetelte ezeket,és ha nem kapta meg amit akart,átment durcás kislányba.....


Ő mit tudott felmutatni?

Azt hogy 5 év alatt,1 évig volt rendes munkahelye,utána az én véremen élt....nagy hülye is voltam,de sajnos szerelmes....természetesen minden az én nevemen volt,tehát

válásnál egy fűszálat nem kapott!

Elég volt az 5 év vérszívás....

De szerencsére utána már ki tudtam szűrni a vámpírokat,tapasztalattal a hátam mögött....

2013. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

ma 14:25


Szerintem sem sikerült valami jól értelmezned a kérdést!

Tök szupi hogy így éltek,csak baromira nem ez volt a kérdés,ezért baromira nem idevág a válaszod!!!!


Én is futottam össze már ilyen nővel.

Eltartottam egy ideig,nem hazudok!

Jó volt vele a szex!

De mikor már 3. éve sehová sem akart elmenni dolgozni,repítettem.....

2013. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Mi külföldön élünk, csak a férjem dolgozik, ez közös döntés volt, így is tízszer annyi a bevételünk, mint Magyarországon volt :/

A bankszámla mindkettőnk nevén van, mindkettőnkek van hozzá kártyája, amivel X összegig vehetünk le róla, afelett már be kell mennünk együtt a bankba és közösen aláírni. Soha semmit nem kell kérnem.

2013. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
47%

"csak a férjem dolgozik"


"így is tízszer annyi a bevételünk"


Nem azért,de akkor neked milyen bevételed van? :)

2013. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%

14:53

Szerintem úgy értette, hogy egy házasságban minden közös. Te idejársz kötözködni szombat délután, csak mert frusztrált vagy? Legyél büszke a Tescós árufeltöltésből származó 75000 forintodra és ne irigykedj a jómódúakra, árt a szépségednek ez a rosszindulat...

2013. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem úgy értette, hogy egy házasságban minden közös


Hát nem tudom....ha csak én keresek,a párom meg otthon ül,akkor szerintem az nem közösen megkeresett pénz :D


De lehet én gondolom rosszul (nem,én nem Tescós fizetést kapok) :)

2013. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
61%

ma 14:58


Nem,nem közös :) (de ha van ilyen madár,aki elnézi hogy az asszony otthon dekkol,felőlem) :))

Rosszindulat!

Ugyan már!

Csak idegesítenek az olyan nők,akik tök normálisan veszik,h csóri ember kitartja a felnőtt szőrös nunijukat :)


Ja,és nem Tesco :)

És nem is 75 ezer!

De ha így lenne is,büszke lennék édes,nem irigy!

Eltartom magam,és nem simulok pénzért a páromhoz :DD

2013. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!