Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig működik egy olyan házasság ahol a férj Németországba dolgozik és havi 4 napot van itthon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak addig kell kibírni még minden adósság ki lesz tisztázva. Az én párom 4 évig volt kint fél éve itthon van így hogy nincs hitelünk semmin, a magyar fizetésből is nagyon jól megvagyunk.

Igaz nincs új autónk és 3d TV-nk de legalább együtt vagyunk és lássa hogy nő föl a gyermeke.

2013. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
Nekem ideális házasság lenne, csak adja haza a pénzt :))))))
2013. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én biztos nem bírnám. Néha a férjemnek el kell utaznia munkaügyben 1-2 hétre, még azokat is nehezen bírom. Nekem szükségem van rá a mindennapokban. Próbáljatok meg vele menni!
2013. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Apósom-anyósom házassága 1986-tól vagyis 27 éve így müködik. Apósom Németországban dolgozik.

A férjem viszont Hollandiában dolgozik 7 éve. Másfél óra repülövel. És minden hétvégén itthon van. Péntek este jön és vasárnap délelött megy vissza.

Jöjjön a férjed is gyakrabban haza. Ha idöben veszed meg a repülöjegyet, nem drága. Ha autóval jön, akkor több napot marad. De olyan is volt, hogy gondolok egyet és én megyek ki hozzá.

Európa nem olyan nagy, pár órás utazással mindenhova el lehet menni.

2013. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményt,hogy amíg valamelyik fél meg nem unja.Egy nagyon jó barátnőm szüleinél is ez volt a helyzet.Kb.10 évig bírta a feleség,aztán félrelépett.Most válnak.
2013. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Haverom ezt csinalta 10 evig.

Mikor raszanta magat, h hazajon a feleseg kozolte o akkor elkoltozik (a pasijahoz)


En biztos nem csinalnam, eltelnek az evek, a gyerek felno apa nelkul, se szex, csak estenkent par perc video.

Nem házasélet.

2023. szept. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!