Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak még manapság olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még manapság olyanok, akik szüzen házasodnak? Kinek mi a tapasztalata erről (negatív/pozitív/másodkézből/akármilyen)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5-s vagyok, a tapasztalt baratnom eppen nyaral a ferjevel es a pici babajukkal. Jelentik, jol vannak. :) (33 eves volt a baratnom, amikor osszehazasodtak)
2013. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
82%

Nekünk karácsonykor volt az esküvő, és nem tudtam volna szebb ajándékot adni a férjemnek a nászutunkont, mint hogy ő lehet az első és egyetlen, akinek odaadom magam. És csak annyit mondhatok, hogy csodálatos volt! És amúgy nagyon jó azóta is a házaséletünk. EGy baromság, hogy manapság azt mondják a srácok, hogy "nem veszek meg úgy egy cipőt, hogy nem próbáltam előtte fel". A nők nem cipők, hanem értékes gyümölcsök! És nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én pl. nem szívesen harapok bele olyan gyümölcsbe, amit már tök sokan megcsócsáltak előtte. Lányok, tartsátok magatokat többre!

Amúgy visszatérve: a mi nászutunkat szerintem sokan megirigyelnénk, mert valóban egy új élet kezdete volt számunkra a nagy nap! És csodás élményekkel gazdagodtunk :-) Mindenkinek javaslom, hogy várjon vele, mert csak nyerni lehet vele...

2013. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

Én ismerek ilyen nőt, aki tartogatja magát házasságig, de hátsó bejáraton beengedi a pasijait, na most kérdem én: megvan a szűzhártyája, az oké, de egy ilyen nő szűz?


Én csak ilyet ismerek, másmilyet nem, akármilyen lehangoló legyen is ez.

2013. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem ilyen "fejlett" népeknél még próbaházasság is van, ott tudják, milyen fontos a szex, mert ha abban nincs egyetértés, előbb-utóbb nem lesz semmiben. És ezt szűzen nem annyira lehet kipróbálni. :)
2013. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
pár gyökér, bigott vallásoson kívül senki.
2013. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%

"Lányok, tartsátok magatokat többre!"


Ironikus tanács, miután elmondtad, hogy a legnagyobb ajándék, amit adtál, egy szűzhártya volt.

2013. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
0%
amelyik nőstény megunta a várakozást hívjon ezen a számon: 0630511.... LOL
2013. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Nő vagyok és engem nem zavar a cipópróbálos hasonlat. Miért is zavarna? Így gondolom én is. Mi értelme az egésznek? Hogy majd házasság után derüljön ki, hogy valami nem működik? Hogy nem egyezik a vérmérsékletünk? Vagy frigid vagy impotens az egyik fél? Ja de akkor elválni sem lehet, mert a vallás :D


Mielőtt le lesz ribizlizve; egy pasival voltam eddig, de ha nem ő lesz a férjem, akkor sem érzem, hogy nem kellett volna vele lennem! Elég sok szarságot kellett átélnünk a szexuális életünkben és szerintem ha házasság után derült volna ki, nem éltük volna túl, mert akkor muszáj lett volna együtt maradnunk és megoldanánk, de így közelebb hozott!

2013. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
25%
az apám egyik unokaöccsee ezt tette és házasság után a nászúton derült ki h nem tudja kielégíteni és a feleség megcsalta és elváltak
2013. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!