Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok/Nők! Mit szóltok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mit szóltok ehhez a mondáshoz? (lent. )

Figyelt kérdés

,,Jól kell férjhez menni."

Ti ez alapján választottatok magatoknak párt?

Vagy ez csak régen volt divat?

Mi a véleményetek erről?



2013. aug. 1. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem akkora mondás.


Nem értem, mit takar a "jól". Igen, jól kell férjhez menni: ahhoz kell hozzámenni, akit szeretsz, akivel mindent meg tudsz beszélni, akivel tudtok nevetni.

2013. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért, hogyan kell rosszul férjhez menni?
2013. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól kell férjhez menni. Kinek mi a jó? Az egyik embernek az a jó, ha gazdag, a másiknak ha szerelmes, a harmadiknak ha fiatal...stb...
2013. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a mondás azt jelenti hogy pénzes pasit kell fogni.
2013. aug. 1. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy jól? Szerintem én jól mentem férjhez. A férjemmel a mai napig, öt év után is szerelmesek vagyunk egymásba, mindent megtesz értem, törődik velem, vigyázunk egymásra, segítjük egymást, kitartunk egymás mellett, tiszteljük a másikat, megbízunk egymásban, ő a társam a szeretőm, a barátom egyben.
2013. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, pénzesnek nem pénzes.

5-ös voltam.

2013. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen érvényes volt, mert a nők nehezn jutottak munkához, nem volt ritka a 10-12 gyerek - emellett tényleg nem lehetett munkát vállalni.

Mára nem igaz, hiszen ha sok pénz szeretnék, saját erőből is képes vagyok rá.


Az ambíciózus, törekvő férfi tényleg nem hátrány, egyszerűen azért, hogy ne csak az egyik fél akarjon előrébb jutni.

2013. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt,hogy szerintem szerelmesen kell férjhez menni.
2013. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 1. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:
számomra ezt azt jelenti, h olyanhoz kell férjhez menni, akivel összeilletek. innentől működőképes a házasság.
2013. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!