Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem a férjemet, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjemet, de már nem az igazi a kapcsolatunk. Nem szeretnék külön menni, de már nem tudom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 éves házasok vagyunk, előtte majdnem 3 évet voltunk együtt. Ő a lelki társam, a legjobb barátom - nagyon jól megvagyunk, az élet legfontosabb dolgairól teljesen egyformán gondolkozunk, ráadásul ő imád, nem győz a kedvemben járni a maga módján. Kívülről nézve ez egy álomházasság, szégyellek is erről a problémáról bárkinek is beszélni aki ismer minket... azért írok ide, hátha ismeretlenek tudnak valami tanácsot adni. Nem a szex rovatba írom mert nem hülye tinik válaszát várom, itt remélem vannak felnőttek is, köszönöm. Bár nem is csak a szexről szól.


Az a baj, hogy fizikailag nincs igényem közeledni hozzá. Már vagy fél éve érzem hogy nincs minden rendben,d e most már oda jutottam, hogy szinte egyáltalán nem ölelem, csókolom meg magamtól, csak ha ő jön oda. Akkor nem taszít, de nem is hoz lázba. A szexszel kapcsolatban mrá a kapcsolatunk eleje óta vannak gondok, sokáig önbizalomhiánya volt, meggyőzött hogy dolgozik rajta és majd jobb lesz, mert én meg vágytam az izgalmas együttlétekre, ő meg általában unalmas az ágyban, nem hoz lázba. Én elhittem, hogy majd jobb lesz, de nem lett... nem épp rossz vele, de magamtól nem érdekel már. Sikerült lezárnom az agyamban az igényt az izgalmakra, de úgy érzem ez azzal járt, hogy teljesen elzártam a fizikai igényeimet, tehát most már ölelés stb se jön magától.


Nagyon rossz ezzel a tudattal élni, rengetegszer beszéltem vele már erről, ebbe is belefáradtam, mert el kell fogadjam azt hiszem, hogy ez már nem lesz más. De így viszont más férfiakról fantáziálgatok, egyelőre ártatlanul, de félek hogy egyszer ha jön valaki aki rámenős, akkor ki tudja hogy mi lesz. Nem akarom megcsalni a férjem, áldott jó ember, végtelenül becsületes és neki is nagyon rossz ez a helyzet, de úgy látom hogy nem tud már magán többet változtatni. Mit tehetnék szerintetek, hogy elnyomjam ezt a rossz érzés magamban ezzel az egésszel kapcsolatban? Morálisan nem tudom elképzelni hogy a férjem belemenne hogy pl más férfiakkal csókolózzak csak úgy, meg magamról sem nagyon tudom elképzelni, de lehet hogy mégis féltékennyé kellene tennem, hogy előjöjjön belőle az "állat"? Nem tudom, nem tudom...

Ha nincs konkrét tanács, csak volt már valaki haosnló helyzetben, kérlek írjátok le, mi lett a vége. Köszönöm.


2013. aug. 2. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

A kapcsolat elejétől "dolgozott" az önbizalomhiányának leépítésében. Szerintem ez valami közös dolog volna.


Az azért jó, ha beszélni tudtok róla.


Ha unalmas (az milyen lehet?) - te miért nem tudod tetlegesen aktiválni? Vagy az ágyon kívül letámadni?


Ha jól értem gyerek még nem gátolja az együttléteket.


Amúgy meg hányadik kapcsolatai vagytok egymásnak?

2013. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Hülye tinik,mi? Lényeg hogy te okos vagy :D
2013. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem ő az első komoly kapcsolatom, neki volt előttem még egy.


Önbizalom: rosszul fogalmaztam. Együtt dolgoztunk rajta, mindenben bátorítottam, több mint egy évig nem is voltunk együtt mert nem ment neki és nehéz volt de kitartottam mert hittem, hogy jobb lesz, és mivel más téren nagyon szerettem. Mindig mondja is, hogy mennyire hálás azért amiért támogatom, szóval amiatt nem aggódom, hogy az én hibám volt. Viszont az önbizalom építésen főleg neki magának kell dolgoznia, önismeret segítségével.


Próbáltam már mindenfélét... vártam szexi ruhákban, vettem bilincset, kipróbáltuk a szerepjátékot, de belefáradtam, hogy ezeket mindig én kezdeményeztem, és ő ugyan nem utasított el, de nem igazán izgatják ezek a dolgok azt mondja. A bilincset ő élvezte, aztán mikor én jöttem akkor nem volt jó. Mindent nem tudok már a szájába rágni, az is elveszi az izgalmat....

2013. aug. 2. 22:48
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es, te gondolom egy tini vagy, ha ennyit tudtál kiragadni a kérdésemből. Azért köszönöm, hogy elolvastad.
2013. aug. 2. 22:49
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Lehet csak elkerulte a figyelmemet, orvosnal voltatok ezzel? Nem lehet szervi oka? Ha jol ertem, akkor potencia problemai vannak. Korabban is voltak? Nem meselt az eloeleterol?
2013. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazán tartom magam tininek a 35 évemmel,pusztán csak nem szeretem ha valaki lehülyéz másokat indok nélkül. Irhattad volna hogy felnőttek válaszát várod elsősorban,ennyi,nem kell bunkónak lenni.
2013. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, orvos, szexológus, - itt általában a kérdezőt szolták hibáztatni, - nem akarom én is: de a 3 év ellenére elkapkodottnak tűnik a házasság.


Az nagyon nagy élmény, ha valaki szellemileg, lelkileg ennyire tud kötődni a másikhoz, de hát a szex meg eléggé alapvető igénye minden "normális" embernek.


És akkor ott van még, mondjuk 3 évtized előtted!

2013. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Írod, hogy általában unalmas, akkor régen is az volt nem? Nem hoz lázba? Régen sem hozott akkor?

Akkor miért is mentél hozzá? Látszik, hogy szexuálisan nem passzoltok!

2013. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
A szex alapvetően mindenkinél agyban dől el. Ha egy évig nem is voltatok együtt, ott már gond volt. Szerintem nagyon sok beszélgetéssel lehetne rájönni, hogy mi okozza a problémát, mert az ok ismerete nélkül csak a tüneteket kezelitek, ami nem megoldás. Nyilván Te már azért nem érzel rá késztetést, hogy közeledj hozzá, mert fásult vagy a sok negatív élménytől, ez teljesen természetes. Végső soron viszont a férjed oldalán van a gond, így ezt csak ő maga tudná megoldani, ha kell, külső segítséggel. Szerintem ha ilyen gondja van, akkor a féltékenység csak még inkább hátráltatná a megoldást. Ez csak akkor válik be ha a másikat nem érdekled eléggé és a "vadászösztönt" kell felébresztened. Ha szexológus nem tud segíteni akkor jobb lenne egy pszichológus és persze fizikai vizsgálatok (legfőképpen hormonális). A túl alacsony tesztoszteronszint is majdhogynem 0-ra csökkenti a szexuális étvágyat. Én mindenképpen ezzel a kettővel próbálkoznék.
2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

A férjednek szakemberhez kell fordulnia, talán az tud rajta segiteni. Ki kell nyomozni, hogy gyerekkorában nem történt olyasmi vele,amely kihatott a szexuàlis életére.

A segédeszközök ilyen esetben nem sokat érnek.

2013. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!