Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én látom rosszul? Hárman párban?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul? Hárman párban?!

Figyelt kérdés

páromnak van egy húga, aki sokat jár hozzánk, itt alszik sokat, per pillanat is itt van....

Mi párommal nyaralni készülünk (férjem), azülinapjára kapott pènzt az édesapjátòl, amibôl el akar utazni (hónapok óta tervezzük, hatalmas nyomás alatt vagyunk, kell a relax).

Most férjem megkérdezte, mit szólnék hozzá, ha a hugi is jönne?



#férj #sógornô
2013. aug. 4. 17:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett volna ha megmondod neki, hogy nem szeretnéd. Mert vele szeretnél lenni.
2013. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Valami konkrétum? Vagy ennyi? Ez alapján te vagy egy kicsit morbid.
2013. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, nem akarok sárkány módra puffogni, de ezt a 2 hetet CSAK VELE szeretném eltölteni, pláne hogy a házasságunk sem halad úgy ahogy kellene....meg akarom menteni a házasságunkat, de nem a hugival karöltve!
2013. aug. 4. 17:50
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Elolvasva az eddigieket, nekem az ugrott be rögtön, mi van, ha a férjed ezzel akarja elkerülni, hogy ismét a régi közelségbe kerüljetek egymással. Csak ezt még nem akarja a tudomásodra hozni, de a végleges szakítást is halogatja valami miatt? Nem lehet, hogy a hugit pont ő beszélte rá?
2013. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt leírtad, úgy elmondod neki! Ha ő is menteni akarja a kapcsolatot, akkor megérti, ha nem, ott bajok vannak!
2013. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, de mivel főleg az ő pénzéből megyünk (habár én is szépen bele fogok szállni), úgy gondolom, nagyrészt neki kell döntenie. De én (tudom szemét vqgyok) nem érezném magam jól ebben a hármasban, pláne most nem....
2013. aug. 4. 17:59
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Akkor menjen a húgával, ha ennyire össze vannak nőve. Gyerekek!
2013. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem ilyennel jönne a párom, vinném magammal én is a tesóm saját pénzből.

Nehogy már ne fogja fel, hogy kettesben romantikus nyaralás nem egyenlő a hugis nyaralással. Legalább úgy tervezi, hogy egy szobában lesztek, hugi alszik a pótágyon?

Ő hogy látja a kapcsolatotokat? Szerinte is baj van, vagy minden rendben? Mert lehet tényleg valami áll mögötte, hogy nem akar kettesben nyaralni.

2013. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha ragaszkodik a tesóhoz, ahogy írják is, az már jelent valamit

2. Akkor menjen a tesóval

3. Azon a pénzen, amit abba adtál volna bele, a helyedben ugyanakkor elmennék egy szolidabb helyre egyedül nyaralni

4. Vagy észheztér, vagy vége a színjátéknak, de ez esetben minél előbb, annál jobb!

2013. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azt mondja, csak megkérdezte. Most ismét elmondtam neki, megbeszéltük, nem jön. Már a hölgy. Én sem értem, sokszor párom hívja a csajt ide is, most is napokig ki-be járt, mintha otthon lenne. Nem értem én sem, miért citálja ide, volt ebből már gond, meguntam és beszéltem vele. Én nem a húgához mentem hozzá.
2013. aug. 4. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!