Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én látom rosszul? Hárman párban?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul? Hárman párban?!

Figyelt kérdés

páromnak van egy húga, aki sokat jár hozzánk, itt alszik sokat, per pillanat is itt van....

Mi párommal nyaralni készülünk (férjem), azülinapjára kapott pènzt az édesapjátòl, amibôl el akar utazni (hónapok óta tervezzük, hatalmas nyomás alatt vagyunk, kell a relax).

Most férjem megkérdezte, mit szólnék hozzá, ha a hugi is jönne?



#férj #sógornô
2013. aug. 4. 17:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%

A párkapcsolat az egy ember-pár (2 ember).

Nálunk is ez volt a helyzet, már külön élünk.

Ha nem én vagyok a No-1, ("igen, de a hugom...") akkor még értelen a párkapcsolatra.

(Akkor is, ha már 38 éves, és van két gyerekünk)

2013. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

A párod hugának kellene észrevennie magát, hogy talán a házaspár EGYÜTT szeretne lenni, és nem +egy fôvel még!

A férjeddel próbálj meg beszélni errôl nyugodt körülmények között.

2013. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
21%
Kicsit olyan reggel hugom este dugom fílingje van,már ne is haragudj. De hogy beteges,az tuti.
2013. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem kapcsol a csaj, van amikor látszik rajtam hogy robbanok nemsokára, akkor mintha venné a lapot, nem tudom...nekem abnormális ez...most mélyponton vagyunk anyagilag, a házasságunk se jó, kommunikációs gondjaink vannak többek között, és nem akarom elhagyni! De ma beszélek vele.
2013. aug. 4. 21:41
 15/33 A kérdező kommentje:
Új fejlemények! Most a csaj elkezdett ide járni, megint naponta jön! Kezdem nagyon unni!!! Milyen házzasság ez így??
2013. aug. 6. 12:16
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? És a hugica?
2013. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Hugi 21, én24, párom pedig 26 éves, lassan fél éve vagyunk házasok.
2013. aug. 6. 12:37
 18/33 anonim ***** válasza:
11%
Elég fura ez az egész. Én biztos nem hagynám ezt. Nem lehet,hogy kiscsaj szerelmes a bátyjába?
2013. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, nem-e ki akar túrni a párom mellől? Ez már nagyon gyanús! Páromnál valamilyen szinten félek bilit borítani, nem akarom megbántani, hiszen a testvére. De akkor sem bírom ezt tovább így. Nekem is megfordult a fejemben, hogy szerelmes, de túl morbid lenne...bár, ki tudja...
2013. aug. 6. 12:51
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a helyedben. De én tuti elbeszélgetnék erről a férjemmel. Muszáj a sarkadra állni,mert másképp nem megy. Ha nem szólsz semmit ez így fog menni ki tudja meddig,te meg csak idegeskedsz.
2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!