Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rosszul döntöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttünk?

Figyelt kérdés
1,5 éve házasodtunk össze a párommal, a család tudta nélkül. Annak ellenére, hogy a szülei is szeretnek engem, valamint az én szüleim is szeretik őt, de valahogy mégis úgy éreztük, hogy nem akarunk senkit bevonni a dologba, csak mi ketten voltunk jelen 2 barátunk társaságában. Most valahogy mégis úgy érzem, hogy be kellene avatnunk mindenkit a titkunkba, szerintetek hogyan lehetne sértődés nélkül normálisan közölni?

2013. júl. 29. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy vacsora keretében mind a 4 szülőt odahívjátok magatokhoz a lakásotokra,és szépen,normálisan elmondjátok nekik a helyzetet.Olyan szépen megfogalmazva..
2013. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?


Az egy dolog, hogy valaki titokban esküszik (mert így akarja elkerülni a felesleges felhajtást...stb), de ha utána se árulja el senkinek, annak mi az értelme?

2013. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem élünk még együtt, de szeretnénk még idén összeköltözni. Lehet, hogy akkor még várnunk kellene a bejelentéssel.
2013. júl. 29. 14:19
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok? Akkor most még szülőknél éltek?
2013. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyre szebb. :)


Házasság, ahol nem élnek együtt a felek.

Nem átmenetileg, munka miatt vagy hasonló okokból X év után kínkeservesen meghozva a döntést, hanem egyáltalán.

2013. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami divat? Ma már te vagy a második, aki úgy házasodott össze, hogy nem élnek együtt...
2013. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azért nem élünk együtt, mert a párom jelenleg külföldön dolgozik, én meg sajnos itthon, arra törekszünk, hogy minél hamarabb közös lakást vehessünk.
2013. júl. 29. 14:34
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Miért házasodtatok össze, ha nem tudhat róla senki és még együtt sem éltek? Én ennek semmi értelmét nem látom.
2013. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagytok normálisak.. Hogy tehettetek ilyet a szüleitekkel? Ők hoztak a világra, ők neveltek és ti megfosztjátok őket ettől az örömtől ?

Ne várd tőlük, hogy majd mosolyogni fognak, mikor közlitek velük, hogy hazudtatok nekik 1,5 évig. Ez buta volt tőletek nagyon.

És hogy nem éltek együtt , ezt inkább nem kommentálom :) mai világ.. káosz

2013. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Igen rosszul döntöttetek! És szerintem meggondolatlanul is. Lakva ismeri meg az ember a másikat. Nagy szerencséteknek kell, hogy legyen, hogy az együttélés is simán fog menni és nem válás lesz a vége.

Ahhoz pedig, hogy a szüleiteket így kihagytátok csak gratulálni tudok. Nagyon fájna szülőként, ha a lányom ugyanezt tenné velem. Ne csodálkozzatok, ha ki fognak akadni, ráadásul teljesen jogosan!

2013. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!