Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Parom ha valahova megyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom ha valahova megyunk masok elott csokol, simogat engem es suttog fulembe ezt azt csinalna velem, este haza megyunk es teljesen mas emberre valik mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Megjátsza a idillt mások előtt, hogy irigykedjenek, és ne sejtség, hogy mi is a helyzet valójában.
2013. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam, hogy megjátsza... Kérdezted már tőle is?
2013. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy otthon teljesen megváltozik? Megver? Nem törődik veled? Elég fura. Nem ártana megbeszélni ezt vele.
2013. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Estére elfárad.
2013. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem beszel, csak akkor ha kerdezek valamit. Peldaul ha puszilni szeretnek akkor zt mondja most ne mert nem mosta a fogad ( amit altalaban alvas elott szokott mosni)
2013. aug. 6. 14:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
meg akarja mutatni h mekkora király hogy neki csaja van, aztán otthon meg egy nagy nulla mindenben. Egyik ismerősöm is ilyen, mesélte a barát barátnőm h otthon még csak hozzá se nyúl, havonta egyszer van sex, de ha elmennek valahová akkor csókolgatja, tapizza mindenhol, állandóan a farkáról és a nemlétező sexuális életéről beszél.
2013. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem rola irsz :) o is olyan masoknak mondja hova keni vinni a baratnojet es mit hogy kene csinalni de mi meg nem probaltunk se helyszineket se azok a pozokat.
2013. aug. 6. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Házasok vagytok?

Régóta együtt vagytok?

Szerintem mindenképp kérdezz rá, illetve ha nekem napközben ezt csinálná tuti egyszer mondanám neki, hogy ne csak a szád járasd, hajrá!

2013. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lassan 2 eve hazasok vagyunk, egyszer szoltam neki te megsertodott nem beszelt hozzam 2 napig.
2013. aug. 6. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb, mikor buja dolgokkal ingerel, súgd vissza unott arccal, hogy "hát persze drágám, ahogy mindig..."
2013. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!