Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem aktuális munkahelyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem aktuális munkahelyén a férfi kollégákkal, férfi főnökeivel szerintem nem csak munkatársi viszonyt tart fenn. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feleségem három hete dolgozik új munkahelyén, vezető beosztásban, két férfi főnökkel. Szerintem a nála 15 évvel fiatalabb főnökével túlságosan bizalmas viszonyt kezd kialakítani. Egy órával korábban jár be dolgozni a munkaidő kezdete előtt; ekkor még csak az igazgató van bent. Tegnap például egy órával később ért haza, mert állítólag össze kellett olvasni valami táblázatot szintén az igazgatóval. Természetesen együtt ebédelnek minden nap. Feleségem annak ellenére, hogy majdnem 50 éves, még mindig igen vonzó, kimondottan dekoratív asszony. Előző munkahelyein is hasonló volt hozzáállása férfi kollégáihoz. Nőkkel nem barátkozik, nem beszél róluk. Telefonon is csak valamelyik férfi munkatársa szokta csak fölhívni. Mi lehet a háttérben ? Mit tegyek ?????

2013. aug. 8. 08:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

En a helyedben nem azon agyalnek, hogy hogyan buktassam le, hanem fognam a cuccait es kipakolnam az ajto ele. Mondom ezt nokent, es ugy, hogy magam sem vagyok teljesen artatlan, de ami sok, az sok...

25N

2013. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Kiderült, hogy a feleséged miért viselkedik így?
2014. márc. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés, de felcsigáztál engem is, mi történt.


Visszaolvasva én ezt egy nagyon egészségtelen kapcsolatnak látom, amiben tönkremész. 50évesen még van előtted legalább 1-2 jó évtized ha nem több.

Hiába szereted ha így megaláz és tönkretesz, nem tesz jót neked. Ha nem képes korrektül viselkedni veled, akkor nem érdemli meg, hogy az élete része legyél.


És igen normál esetben én se gondolnám túl a dolgot, közép/felsővezető, új munkahely bizonyítási kényszer, sok a munka.

Viszont annak fejében amit utána írtál, teljesen másként is értelmezhető a dolog, sőt. Indokolatlanul sokat van bent. Max fél-fél óra lenne itt az elfogadható. Ez tényleg veszett fejsze nyele így.

2017. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!