Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha felelőtlen, éretlen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felelőtlen, éretlen viselkedésű férjem viselkedését képtelen vagyok tovább elviselni akkor szégyen ha válni akarok 2 közös gyerek ellenére is?

Figyelt kérdés

Nem dohányzik ,vagy iszik,szereti a gyerekeinket,viszont anyagilag rám szorul ,mert évek óta nincs rendes munkahelye,ha alkalmi munkáiból pénzhez jut azt elkotyavetyéli nélkülözhető dolgokra ,természetesnek veszi ,hogy én fizetek mindent,mintha a gyerekem lenne.

Már feladtam azt ,hogy az ő dolgait rendezzem anyagilag ,tehát csak és kizárólag a számlák,gyerekek dolgai ,ha valakitől kölcsön kért azt a továbbiakban nem érzem kötelességemnek rendezni,nem is tellene rá .

Szüleimtől szép példát láttam ezért a végsőkig küzdöttem,pláne a gyerekek miatt is ,hatalmas kudarc és igaza van annak aki azt mondja előbb észre kellett volna vennem ,hogy valami nem stimmel valami,de igazság szerint mégha anyagilag rám is szorul egyre bátrabb lett a gyerekek meglétét követően tisztában volt vele ,hogy a gyerekek miatt már több mindent elnézek ,hogy a családot egybe tartsam .


2013. aug. 13. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

előző (hosszú) válaszoló vagyok.

Még egy érv a gazdasági közösség megszüntetése mellett:

felelős anyaként gondolj arra is, hogy a házastársi együttélés alatt vállalt kötelezettségeiért (hitelek, kölcsönök, tartozások) előfordulhat, hogy neked is helyt kell állnod, illetve a közösen szerzett dolgaitok (ház, autó stb.) és rámehet.

Nem kellene.


Ha elváltok, akkor megosztoztok és ki-ki viseli a saját költségeit és ezesetben a felelőtlen pénzügyi döntéseivel téged, valamint a gyerekeitek megélhetését így nem tudja veszélyeztetni.

2013. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sok aggodalmat okoztak már nekem az ő felelőtlen dolgai ,például kiadta bérlőknek az örökölt házát ,majd nem érdekelte ,hogy nem fizetnek sem albérletet ,sem a számlákat,én igyekeztem rendezni a dolgokat ,de a ferjem védte a bérlőket ,hogy szegényeket sajnálja és majd úgyis fizetnek majd ha lesz rávaló ,jelenleg is a férjem hazában laknak,hatalmas összeggel tartoznak ,DE már tudni sem akarok arról hogy állnak a dolgok ott .
2013. aug. 13. 11:43
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Ultimátum: édesem, szeretlek, de ha nem kapod össze magad és próbálsz meg talpra állni akkor pápá. Kapsz 1 hónapot, hogy bebizonyítsd képes vagy felelős felnőtt és családapa módjára viselkedni. Ha nem látok változást, akkor mehetsz szépen az örökölt házadba a semmirekellő, ingyenélő bérlőidhez. Majd együtt nyomoroghattok.
2013. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha évek óta ez megy, akkor szerintem teljesen felesleges ezt tovább húzni.

A gyerekeknek sem jó minta ez, hogy miattuk együtt maradj vele. Válni nem szégyen, szar házasságban éni viszont annál inkább az.

2013. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem szégyen.
2013. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Hehe, ezt én is kiírhattam volna majdnem szóról szóra pár évvel ezelőtt. :-))


Rúgd ki, sokkal jobb életetek lesz. Én csak azt bánom, hogy nem korábban léptem meg, mert sajnáltam, hogy ha kirúgom, akkor hová menne. Hát megoldotta amikor már muszáj volt.

2013. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elkezdtétek intézni a válást?
2013. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!