Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beteges féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chimaira kérdése:

Beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
Nem attól félek, hogy megcsal nem azérdekel elsősorban, hogymit csinál, hanem hogy MIT GONDOL!!! Ha megtetszik neki valaki más soha nem fogja elmondani nekem, mert nem akar megbántani, de én attól még tudom.A hapsik nem képesek egy nőre koncentrálni. Nem erre vannak programozva. Nem hiszek a tündérmesékben. Nem is tudnak szerelmesek lenni csak tök sok nő érdekli őket és esetleg van egy aki jobban. Nekem ez kevés. Idióta vagyok?
2013. jún. 6. 14:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon tévedsz. A férjem képes kizárólag rám koncentrálni, és nem kell neki több nő. Fülig szerelmes belém, ezt nap mint nap bizonyítja, és érzem is. Nem kell neki más, mert én vagyok a legjobb. Ezért vett el.


Szerinted ha nem kellenél neki, és mások járnának a fejében, akkor veled maradna?


Szerintem nem bízol magadban eléggé, és alábecsülöd magad.

2013. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is képes csak rám koncentrálni a mai napig, pedig már nem ma kezdtük. Szerintem nincs igazad, és nagyon nem jó, ha így gondolkodsz, mert elcseszed az egész kapcsolatodat.
2013. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
nekem is vannak ilyen gondolataim. A párom tudom, hogy szeret és mindent megtesz értem, de az is kiderült, hogy igenis nézeget más csajokat a neten, és tudom, hogy bejön neki pár lány a környezetünkből. Próbálja szerencsétlen titkolni és nem megbántani, de engem is rohadtul zavar..
2013. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%

#1 és #2

Nem kétlem, hogy szerelmes belétek, de higgyétek el, hogy szex közben néha másra gondol.

Vagy ha meglát egy dögös bigét, akkor egy ideig nem ti jártok a fejében, hanem az, hogy mit tenne azzal a csajjal.


A férfiaknak a napközbeni vizuális ingerek (pl. a jó nők), óhatatlanul is előtörnek szex közben.

2013. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. De engem nem is zavar, ha megnéz egy szép nőt. Én is megnézem, és nem azért, mert akarok tőle valamit. :D Sőt, ha egy helyes férfit látok, azt is megnézem, de ennyi. Szerintem ez természetes emberi reakció. A kérdezővel az a gond, hogy ebből problémát csinál, méghozzá ekkorát.
2013. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
4: nem érdemes egy kalap alá venni minden férfit. Te nem ismered a férjem, én igen. Nem az a fajta, aki más nőkre gondol, más nőkkel foglalkozik. Egyes voltam.
2013. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%

#2

Mikor egy férfi megnéz egy nőt, az teljesen más, mint amikor egy nő megnéz egy férfit.


A nők megállapítják, hogy jól néz ki, esetleg még ezt is, hogy szívesen összegyűrnék vele a lepedőt, de eszükbe sem jut a megcsalás.


De ha egy férfi néz meg egy nőt, akkor rögtön pucéran látja őt aktus közben, és legszívesebben megd*gná, ha nem lenne kapcsolatban. Néha ilyenkor teher a kapcsolat.

Ahogy Ákos is énekli: "...széttép ami mélyen bennem ég.

Kínlódni így jó: a hűség a legkegyetlenebb béklyó"

2013. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit rugóztok azon, hogy mire gondol. Ugyan már miért ne nézhetne meg más nőket, a szép nőket én is megnézem pedig nő vagyok. Nehogy már Orwelli gondolatrendőrség legyen. A gondolatokat nem lehet kisajátítani, vagy ha ez az igény, akkor válasszatok zombikat magatoknak.

Egy jó pasit is megnézek, de ettől még nem ugrok be az ágyába és nem szeretem kevésbé a férjem, sőt, én sem hiszek a tündérmesékben ezért szerelmes sem leszek minden jött mentbe. Megnyomorítjátok magatokat. Így nem lehet élni, szerintem kezeltesse magát aki így gondolkozik, mert ez tényleg gáz.

2013. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szerintem Te komoly önbizalomhiányban szenvedsz.Nyugi,ismerős érzés,mert én is.Tudom,hogy nem túl kellemes elfogadni,hogy a férfiak vizuális típusok,és hogy genetikailag kódolva vannak náluk bizonyos dolgok,amiket mi nem érthetünk meg.Tudom,hogy rosszul esik,amikor más csajokat nézeget a neten,nekem sem esett jól,viszont ezt nem feltétlenül kell tragikusan felfogni.Nyilván más is tetszik neki Rajtad kívül,viszont Téged választott,Te vagy a párja,a szerelme (elviekben),és azok a nők nem feltétlenül érdeklik,csak mert megnézte őket.Először nekem is nehéz volt mindezzel szembesülni,de ha jobban belegondolok,nekem is van,aki külsőre bejön a páromon kívül,mégsem akarok semmit tőle.Mondjuk ez a neten való nézegetés kicsit tüske maradt bennem,mert én pl. ilyet nem csinálok.Ok,hogy élőben megnézek valakit,de hogy utána minek keresgessem a neten,azt nem tudom,hogy a pasik miért csinálják,azt sem.
2013. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
7. elárulom, hogy nő létemre én is elképzelek más férfiakat aktus közben, egészen önkéntelenül. Szal tévedsz, merev egy gondolkozásod van. Sz@r lehet.
2013. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!