Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kíváncsi vagyok valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok valakinek van- e az enyémhez hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk, és 7 hónapos terhes. Még nem tudtunk önállósodni (külön ház), ezért úgy döntöttünk, hogy egy ideig nálunk lakunk. A férjem egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre, és nem én szavam,hanem még mindig azaz első, amit az édesanyja mond. Ezen pár napja összevesztünk, hazament. Másnap eljött, azt hittem leülünk megbeszélni a dolgokat, ehelyett összepakolta a cuccait és ruháit és haza költözött, azzal magyarázta ez neki túl sok. Egyértelmű okát nem tudom, csak találgatok. Itt maradtam egyedül, és terhesen. Mit lévő legyek?

2013. aug. 17. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul bánsz a pasikkal. Le kell őket tesztelni, mielőtt használni kezded őket, mert akkor mutatkozik meg az igazi énjük, amikor kiszolgáltatott helyzetben vagy. Szerintem tuti vissza fog menni hozzád, mert kell neki egy cseléd, csak most zsarol, hogy megtörjön. Miben fogadunk, hogy x idő múlva kopogtatni fog az ajtódon? Majd dobd ki jó messzire.
2013. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rosszul választottál. Neki kényelmesebb anyukánál, ahol ki van nyalva a segge, mindig igaza van es nem kell felelősséget vállalbia egy családért. Megjegyzem, ha én lennék az anyja, biztos visszazavarnám. hozzád... Szerintem ha igy ott hagyott pocakosan, akkor nem szeret. Remélem a szűleid tudnak majd segíteni és persze gyerektartásra is jogosult a gyerek.
2013. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11-nek igaza lehet. és még azt is elèri majd, hogy te kérj bocsánatot, és hálás légy, hogy visszament. Ha egy mód van rá, ennek ne dőlj be. A terhes nòt otthagyni egy utolsó szemét húzás, nincs rá mentség.
2013. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre, és nem én szavam,hanem még mindig azaz első, amit az édesanyja mond."


Akkor mi a lóf*.sznak vállalsz vele gyereket????!!! Komolyan kérdem!


" Itt maradtam egyedül, és terhesen. Mit lévő legyek?"


Válj el, igényeld a gyerektartást, fél éves kortól mehet bölcsibe a gyerek, addig nézz munka után. A gyedből gondolom csak kijössz addig, meg ha a te szüleidnél a élsz, akkor nyilván ők is besegítenek anyagilag és lelkileg is. De ezt a barmot vissza ne fogadd, ha térden csúszva könyörög is!

2013. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

A férjem egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre, és nem én szavam,hanem még mindig azaz első, amit az édesanyja mond.


- ÉS te hozzám mentél, terhes is lettél tőle. Megfőzted, edd is meg!

2013. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A férjem egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre...

Itt van, leírtad, mindig ilyen volt. Akkor minek maradtál vele, minek mentél hozzá, és egyáltalán, miért pont egy ilyen embernek akarsz gyereket szülni?

2013. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Találgatás helyett próbáld meg Vele megbeszélni higgadtan,szeretetteljesen az egészet,hogy mi a gondja és próbáljatok közösen megoldást találni az egészre.Ennyit még mindenképpen megér,hogy egy család maradjatok (sőt véleményem szerint többet is).

Elhiszem,hogy tanácstalan vagy,de látod itt a 99% hogy válaszol.Én remélem,hogy tudok segíteni.


Amikor pakolta a cuccait mit léptél? Azóta beszéltetek már? Ne idegeskedj,ez az egy ami tuti!

2013. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!