Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a feleség ismérve jelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a feleség ismérve jelen idönkbe? Mennyire egyenrangu mit teszel meg férjedért s mit nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
normálisan a feleségre olyanok jellemzők, hogy házias, okos, jól be tudja osztani a pénzt, tud csirkét pucolni, és mindenre ugrik, ami épp érik, ezerrel főzi belőle a befőttet, gyúrja a házi tésztát a legnagyobb melegben is, mert a házihoz semmi se fogható. Egyedül újítja fel a bútorokat, meg kézimunkázik a gyerekeinek, stb..manapság néha olyan hülyén néznek rám, ha boltba veszek valamit ami készen van ? Nincs mindenre idő, hogy házilag legyen kész, és ezért képesek megszólni az embert.. bocsi, lehet nem a tárgyhoz tartozik, de most ez jutott eszembe
2013. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit teszek meg érte, amennyit õ meg tesz én értem.Régebben többet tettem, de rájöttem, hogy a rossz utat járom, mivel nem értékelte.
2013. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem manapság már nem várnak el azért annyi mindent, mint amit az első írt, hiszen a legtöbb nő ugyanúgy 8-12 órában dolgozik, emellett nem is jutna idő ennyi mindenre. Régen nem dolgoztak a nők, azért volt mindenre idejük.

De szerintem azért manapság is fontos, hogy azért egy nő mosson-főzzön-takarítson.

Egy normális házasságban szerintem mindenki teljesen egyenrangú.

Én bármit megteszek a férjemnek, mert tisztelem és imádom, nélküle nem tartanék sehol, mert nagyon rossz passzban voltam amikor megismert, és ő hozott vissza az életbe, nála jobb férj nincs szerintem a világon, így én bármit szívesen megteszek neki, mert megérdemli.

2013. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyenrangúak vagyunk abból a szempontból hogy a lényeges döntéseket közösen hozzuk. bár azért halkan megsúgom, hogy sokszor enyém az utolsó szó, én szavam dönt. Ő keresi a pénzt hát szegénykém elég nehéz fizikai munkával, kint a napon, én itthon vagyok a két gyerekemmel, plusz bébiszitterkedek is hogy kiegészítsük a jövedelmünket szóval 3 gyerekkel vagyok itthon + a háztartás. főzök mosok takarítok gyerekeket ellátok. ha este fáradtan hazajön a munkából főt vacsora várja, nyugodt tiszta környezet. de sajnos az már nem fér bele nekem sem ami régebben belefért hogy egy-egy húzósabb napja után megmasszírozom, vagy kényeztetem egy kicsit, mert én is ugyanakkor kelek mint ő ugyanakkor fekszem sőt egy picit később és bár én nem a cementes zsákot cipelem a 40fokban, azért ugyanúgy elfáradok estére. szóval kevesebbet kedveskedek neki, de lényegében szerintem kiegyensúlyozottak vagyunk, nincs olyan amiben ő dönt önfejűen és nincs olyan amiben én. mindent megbeszélünk, az más hogy sokszor ő beleegyezik az én véleményembe. próbáljuk a mérleget egyensúlyban tartani. mert ha kibillen akkor a másik biztos rosszul érezné magát.
2013. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem vagyok feleség,mert nagyon fiatal vagyok hozzá,de egyszer szeretnék feleséggé válni.Úgy gondolom,hogy amit én megadok majd a férjemnek,vagy adott esetben az élettársamnak,azt is várhatom csak el.Tehát,amit én kapni szeretnék,azt kell adnom.Ha mégsem ezt kapom vissza,akkor először ultimátumot adok egy felvilágosítással,utána meg kihajítom.De nagyon jó feleség akarok lenni,és még jobb anyuka.


Szerintem,amit egy feleségnek meg kell tenni:

-El kell látni étellel a családot,

-Gondoskodni kell arról,hogy a család minden tagja tiszta ruhákba járjon,

-Tisztán kell tartani a lakást,a lakásban tárolt egyéb dolgokat,

-Gondoskodnia kell arról,hogy legyen mit enni a férjnek a munkahelyén,a gyerekeknek meg az iskolában/oviban,

-Számon kell tartania a pénzügyeket,a pénzről pedig a férjjel közösen döntsenek,ha nem sikerül közösen dönteni először,akkor utána külön számlán legyenek,

-Vendégek,ismerősök,rokonok előtt jó színben kell feltüntetni a család összes tagját,kivétel esetleg egy legjobb barátnő,akinek bármit elmondhat.

-Ha lehetősége van rá,akkor dolgozzon,legyen munkahelye,félretett pénze.


Szerintem ilyennek kell lennie egy feleségnek:

-Önállónak,

-Vívja ki a tiszteletet a férje szemében,

-Őszintének,

-Ne akarjon azonban túlzottan megfelelni semmilyen elvárásnak,

-Ha akar szórakozni,akkor a családjával együtt menjen szórakozni,hogy mindenki jól érezhesse magát,

-Ha a barátnőkkel akar szórakozni,akkor legyen egy fix időpont,amire biztos hogy hazajön,meg a gyerekekre olyankor legyen tekintettel..(bár én feleségként nem biztos,hogy akarok majd bulizni..)


A férjtől elvárnám,hogy:

-Legyen őszinte,

-Legyen jó apa,

-Dolgozzon becsületesen,

-A pénzt haza hozza,

-Ne csalja soha a feleséget senkivel,

-A gyerekeket ne hülyeségre tanítsa,haem normális dolgokra,

-Ha a feleségnek nincs éppen jó kedve,akkor ne akarjon a drága férj viccelődni(utálom a humorheroldokat,találkoztam pár ilyen férjjel,és agyamra mentek,azóta is azon gondolkozom,hogy a feleségeik hogy bírják),

-A szexet ne erőltesse hetente minden nap,mert az egy kicsit sok(ilyet is hallottam már,ott a feleség mondta nekem,hogy kezd elege lenni,és nem utasíthatja el,mert fél attól,hogy a férj majd lelki terrorban tartja)

-Ja és igen:ne legyen konzervatív a férj,mert az a halálom.

-Ne tegyen utálkozó megjegyzéseket SENKIRE,tehát ne legyen homofób,ne legyen rasszista,sőt semmi ilyen társaságnak tagja se legyen!

-Legyenek barátai,de azokkal ne járkáljon le a kocsmába minden héten hússzor,elég mondjuk egyszer egy héten áthívni egy havert sörözni..stb.



Körülbelül ennyi,amit én megtennék és cserébe elvárnék.

2013. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő is hord nadrágot. Vagyis semmi különös.
2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

SZERINTEM a jó feleség:

- házias

- dolgozik

- intelligens, van érdeklődési köre

- társasági lény, nem gubózik be a gyerekkel 3 évre

- jó beszélgető (és egyéb...) partner

- megértő, türelmes

- nem konzervatív

- mellőzi a "rossz szokásokat" min a homofóbia, rasszizmus, alkoholizmus, drogfüggőség

- jó anya

-nyitott, kész a kommunikációraa, újdonságokra vagy a problémák megoldására


A jó férj:

- házias

- dolgozik

- intelligens, van érdeklődési köre

- társasági lény

- jó beszélgető (és egyéb...) partner

- megértő, türelmes

- nem konzervatív

- mellőzi a "rossz szokásokat" min a homofóbia, rasszizmus, alkoholizmus, drogfüggőség

- jó apa

- nyitott, kész a kommunikációraa, újdonságokra vagy a problémák megoldására


És a legfontosabb: kölcsönösen tisztelik és szeretik egymást, valamint tiszteletre- és szeretetre méltó módon viselkednek egymással

2013. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, a jó férj ismérve:

Nem iszik, nem dohányzik, és nem létezik...

2013. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
:D utolsó ez jó :)
2013. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jajaj! :) ez jó hogy nem is létezik.. igen ilyennek kéne lenni mint amilyeneket leírtatok de a valóság ettől messzi van. Nehéz lenne egész nap egy ilyen ráhúzott sablon szerint élni, nem mindenki, sőt szerintem senki nem ilyen mint aminek leírjátok. Ezek a tökéletes feleség és tökéletes férj ismérve! A sima, egyszerű földi felség és férj ennél sokkal több hibával rendelkezik. Hogy egyenrangú az szerintem elég egyértelmű, bár azért még nagoyn sok vaskalapos férfi él aki szerint a nő csak a háztartáshoz ért. egyébként azt egy picit furcsának találom, hogy a nőtől elvárják hogy háztartást vezessen, gyereket neveljen, és dolgozzon. a férjnek meg az a dolga hogy hazahozza a pénzt. Nem túl egyoldalú ez? Akkor a férjnek is ugyanúgy el kéne mosogatni, tisztába tenni a gyereket, megfürdetni stb stb de ezt valljuk be legalábbis itt Magyarországon nagyon kevés férfi teszi meg. Nem ez a jellemző.
2013. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!