Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetnék bombázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bombázó feleség? Mit kéne tennem hogy ügy nzzek ki? Átlagos vagyok

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 14:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak agya úgy jár, hogy bármi olyan változás, változtatás a feleségen, ami kinézetében, megjelenésében az eddigiektől jelentősen elüt, azt jelenti, hogy van valakije, vagy ő már nem kell neked, és ezzel a változtatással akarsz magadnak meghódítani valakit.

Nagyon könnyen visszaüt, ha jelentősen megváltoztatod magad!


Próbáld csak meg: ha a frizurádon változtatsz, meglehet, hogy észre sem veszi, de ha pl. a színét az eddigiektől jelentősen másra fested, szóval tégy egy próbát, teszteld le, hogyan reagál rá!! Minden további változást, változtatás legyen ennek a függvénye. Egyszerre, egyidőben mindent változtatni, nagyon-nagyon veszélyes lehet a közös jövőtökre. Csak óvatosan!

2013. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

Bírom a sok slampos elhanyagolt feleség válaszát, hogy ne akarj jó nő lenni, maradj amilyen van.

Ha egyszer az akar lenni, mit zavar titetket?

Amúgy egyszerű, jó ruhák, smink, fodrász, magassarkú, csinos alak. Hogy ezt valaki bombanőségnek vagy csak ápoltságnak nevezi, az egyéni kérdés. Szerintem egy ápolt nő így kell kinézzen, lehet az plázacica vagy feleség.

2013. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Szép körmök, uj ruhak ,magassarku,smink.

Torna,

en hetente egyszer hasznalok borradilt,fürdés után baba olajat,itt ott bőrfeszesitő testápolot ,mikor eszembe jut. . .Haj mosás előtt olivaolajas hajpakolás ,minden alkalommal,ezt hagyom kb 45percig a hajamon,utánna mosom.

Arcomat hetente 2x radilozom,tonik minden nap, hidratálo krem minden este ,reggel.

2013. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Most170 56 barna barna
2013. aug. 19. 17:35
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát,én sem értem miért van mindenki ennyire ellene?4hónap leforgása alatt fogytam 12 kilót,vörösről szőke lettem,természetesen ezzel jött,h csinosabban öltöztem..A férjem meg volt őrülve értem,imádta,h jobb nő lettem...
2013. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

... smink, magassarkú, festett körmök, új frizura...

miközben súrolod a fürdőkádat, vagy éppen a padlószőnyeget, eszedbe ne jusson otthon ezek nélkül nekiállni az ablakpucolásnak, függönymosásnak!

(egy slampos, ápolatlan, gondozatlan háziasszony)


Elmentek ám a sunyiba! Jól ki tudjátok forgatni mások válaszát, de ezzel együtt hülyét csináltok a kérdezőből is!

2013. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12%

Időpont ma 07:41

Kedves slampos anyuka, ne mentegesd magad azzal, hogy neked házimunkát kell csinálnod! Mit gondolsz az összes csinos ápolt feleségnek van bejárónője? Hagyjuk már. Tökéletesen ki tudom takarítani a házat a festett körmeimmel is, ha lekopik a festék újrafestem, nagy ügy. A szőke hajam és a csinos alkatom se akadályoz a takarításban, amit persze nem a legszebb ruháimban és magassarkúban végzek, de mikor elmegyünk itthonról a férjem büszke lehet rá, hogy ilyen felesége van. Emelett mindig tiszta a ház, főzök is legalább kétnaponta, sőt, még felelősségteljes munkahelyem is van... Szóval könnyű takarózni a házimunkával, de csakha nem a földet kell túrnod, akkor rossz kifogás...

2013. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

17-es!

Még mindig nem érted?

Nem kell ahhoz slampos, mocskos, önmagára igénytelen, gondozatlan háziasszonynak lenni ahhoz, hogy azt tanácsoljam a kérdezőnek:

vigyázzon, nem kell egyszerre nagy lépésekben megújítania önmagát, mert sok férj ebből téves következtetéseket vonna le, és esetleg a házassága kerülne veszélybe!


Mert hogy korábbi hozzászólásomnak ez volt a lényege, hogy csak lépésről-lépésre, és figyeljen oda, férje hogyan reagál rá!


Az, amit te és a hozzád hasonlók ebből leszűrtek, hogy ilyen tanácsot csak a slampos, igénytelen, mocskos kinézetű háziasszonyok tanácsolnak, sértés a számomra, és a velem egyetértők számára. 64/N

2013. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú éveken keresztül szőkére festettem a hajam. Egy alkalommal anyósommal együtt mentem a fodrászhoz, és rábeszéltek, festessem én is (mint anyósom) vörösre. Amikor hazaértem, a férjem első szava: úgy nézel ki, mint az utcasarki q@va!

Akkor változott a véleménye, amikor meglátta a saját édesanyja haját is!

Szóval sohasem tudni előre, hogy egy férj hogyan reagál le bármilyen apró változást is!

2013. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!