Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőgyógyászati műtétem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászati műtétem két hónapja volt de azóta nem merek a párommal lefeküdni. Szerintetek erre rámehet a házasságom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 09:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó házasságnak ki kell bírnia. Nálunk kicsit több, mint egy évig nem volt szex, ráadásul akkor voltunk 3 éves házasok, fiatalok, most meg már 17 éve együtt vagyunk... Látod, túl lehet élni :)
2013. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%
A 17-es nagy igazságot mondd, ha sokaknak nem is tetszik.
2013. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit el kellene engedned magad. Elhiszem, hogy félsz a fájdalomtól, de azért már sok idő eltelt a műtét óta és ha nem hüvelyen keresztül volt a műtét, akkor végképp nem fog fájni.

Nekem is volt nőgyógyászati műtétem, kettő is. Az első egy sima laparoszkópia volt vastagfalú ciszta miatt. 1 hét után már lefeküdtem a barátommal, mert akkor már nem fájt a köldökömnél a bemetszés helye, lejjebb a másik 2 bemetszés pedig alig volt fájdalmas. Doki is azt mondta, hogy akkor legyen újra szex, hogyha már nem fáj a hasam, de hüvelyileg ugyanaz maradt minden, szóval az nem gátol semmiben, nem is fájt a szex. Következő évben megint volt műtétem, akkor már mind a két petefészkemet eltávolították, mert elsorvadtak. Itt már 2-3 hét pihit mondott a doki, ezt ki is vártam, de persze itt sem fájt volna hamarabb a szex, mert a hüvelyemhez nem nyúltak. De ha nálad nyúltak is, 2 hónap akkor is sok idő.

Szerintem rámehet a házasságod sajnos. A műtét már nem indok, nálad lelkileg van ennek oka. Szorongással el kellene menned kineziológushoz, aki fel tudja oldani.


21L

2013. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért idegenektől kérdezed? Te ismered a férjed...te tudod milyen a kapcsolatotok... Itt mondhat akárki akármit, semmit nem jelent.


Például pár hónapos kihagyás a mi házasságunkba (főleg egészségügyi okok miatt) a legkisebb problémát sem okozta!! Egyikünknek sem jutott eszébe sem az, hogy ez tönkretenné a kapcsolatunkat...sem az, hogy máshol kéne keresni a testi örömöket....

2013. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a nőgyógyászoddal, hogy élhetsz-e már szexuális életet. Ha igen, akkor el lehet kezdeni próbálkozni, az elején legyetek óvatosak és ne várjatok csodát. Később belejössz.

Ha olyan súlyos műtét volt, hogy még várnotok kell egy kicsit, akkor vártok és ha erre rámegy az házasságod, akkor az a házasság eleve nem ért egy fabatkát sem.

2013. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Először is tisztázd le magadban, hogy a férjed egyébként kívánod? Az rendben van, hogy félsz, de érzel vágyat iránta? Mert ha igen nem kell rögtön durr bele kezdeni, az elején csak elégítsen ki éged kézzel/szájjal, hogy egy kicsit visszalendülj a dolgokba, meghozza a kedved a továbbiakhoz. Utána ha ez már megvan lehet próbálkozni behatolással is óvatosan.
2013. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!