Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőgyógyászati műtétem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászati műtétem két hónapja volt de azóta nem merek a párommal lefeküdni. Szerintetek erre rámehet a házasságom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 09:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
És ha ennyire stresszel, akkor vegyetek síkosítót, avval szerintem tuti nem fog fájni.
2013. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk fiatalok szóval a párom nem hiszem, hogy igényelné az orális szexet.
2013. aug. 21. 10:21
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván az orvosi utasításokat be kell tartani, bár nem tudom, hogy pontosan mi a problémád, de feltételezem, hogy eddig nem javallt a házasélet kihagyása. Kérd meg a férjedet, hogy legyen óvatos és ne görcsölj azon, hogy fájni fog!!!
2013. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%

"Már nem vagyunk fiatalok szóval a párom nem hiszem, hogy igényelné az orális szexet."


A kettő abszolút nem függvénye egymásnak.

2013. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Az orális szex nem korfüggő!
2013. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
Simán rámehet a házasság. Szerintem is legalább más úton-módon "gondoskodnod" kéne a férjedről. És próbáljátok meg, lehet, hogy nem is fog fájni.
2013. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
18%
"A férfi a házassággal fizet a szexért, a nő a szexszel fizet a házasságért."
2013. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem beszélj erről a férjeddel. Ha szeretnéd a sexet, akkor mond neki, hogy próbáljátok meg a pettinget és akkor lassan sor kerülhet a sexre is. Kérj időpontot a nőgyógyászhoz is, nézze meg minden rendben van-e veled.
2013. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

"A férfi a házassággal fizet a szexért, a nő a szexszel fizet a házasságért."


Eléggé szar házasság lehet, ami erről szól. Nem minden nő fapina, már elnézést a kifejezésért!

2013. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%

Már nem azért, de kicsit lehetnétek megértőbbek a Kérdezővel is.

Biztos nem jókedvéből volt beteg, egy ilyen műtét lelkileg is megviselheti az embert, erre mindenki csak azt mondja, hogy orálozzon,mert a férfinak az jár a házasságért.

Nem 10 éve volt a műtét és azóta nem akarja.

Ha meg 2 hónap alatt eljut a férfi oda,hogy megcsalja, mert neki a szex mindennél fontosabb, akkor nekem nem is kellene egy ilyen fickó.

Az orál amúgy sem minden nőnek az álma, ráadásul, ha lelkileg az benne, hogy sz...k, hogy nehogy a férjem félremenjen, akkor pláne meg olyan, mintha a nő csak egy kielégítő gép lenne, érzések nélkül.

A rendes szex meg ha fáj neki, akkor pláne húsdarabot csinál a nőből, ha csak azért csinálja, mert csinálnia KELL.

Volt itt nem rég egy kérdés, hogy a Kérdező férje 3 éve impotens, és nem is megy dokival a problémájához, érdekes módon ott a nőnek mindenki azt mondta, hogy egy utolsó r..., ha félremegy, és vegyen inkább csak vibrátort.

Néha elgondolkozok, hogy sok nő vajon csak azért tanácsol ilyet, mert neki a szex nem szól másról csak férj megtartásról?

Hol van benne a nő élvezete?

És ha betegség vagy műtét miatt nincs ráhangolódva (tudat alatt is félhet ám, ha még friss a műtéti élmény), akkor magára vessen, hogy elhagyja a férje?

Néha már én is kezdem azt hinni, hogy sokan hiszik azt tényleg, hogy szexxel kell fizetni a házasságért.. :(

Pedig szerintem a jóban-rosszban fogadalomba ennyinek bőven bele kell férni a férj részéről is.

2013. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!