Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai fiatal "asszonyok" mennyire háziasak?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok, akik már feleségek, kb. 32 éves korig. Mi a tapasztalatotok? Mennyire háziasak? Mert régen azért a feleségek mostak, főztek, sütöttek, vasaltak, állatokat ellátták, takarítottak, befőztek, tésztát csináltak stb. Persze mondjuk akkoriban nem is sokan dolgoztak. Akik ma fiatalon házasodnak, azok mennyire háziasak?
2013. aug. 22. 20:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Az én barátnőm 23 éves. Mos, főz, süt (nem is akárhogy!), takarít, vasal, gondomat viseli, bevásárol, csekket fizet. Mondjuk most csak én dolgozom, ő meg tanul, így több ideje van ezekre, de majd ha ő is dolgozni megy, akkor egyenlőbben osztjuk majd el, de addig a mosáson kívül mindent ő csinál.
2013. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
ezek közül én mosok, főzök, sütök (de a férjem is :)), utálok vasalni és nem is szoktam, állat nincs, természetesen takarítok időnként. (befőzés, tészta, ha nagyon ráérek, de alapvetően szívesen csinálok ilyesmit) 24 évesen házasodtam
2013. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%

Nem túlzottan. Szexben nagyon jártasak, anál-orál-arcraélvezés mehet, alapszinten tudnak főzni, ezt úgy értve, hogy a bolognai szósz elkészítéséhez még véletlenül sem nyúlnának friss paradicsomért, dobozos porvackokat használnak, sütni csak nagyon kevesen tudnak, akkor is max. egy villámgyors piskótát, semmi házi somlói... Takarítást azt csak felszínesen "ahol a papok táncolnak" de ha kinyitod a szekrényeket (amiknek merő por a teteje) akkor ráddől az oda begyömöszölt kupleráj... Cserébe viszont mind teljes munkaidőben dolgozik és ahogy már említettem, bármire rá lehet őket venni a szexben.

40/F

2013. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%

Hát szerintem ez nőtől is függ. Én a saját feleségemről tudok nyilatkozni :)


21 éves, napi 8 órában dolgozik, hétfőtől-péntekig 8-tól 16-ig, de attól függetlenül minden megvan itthon, nagyon házias. Nincs olyan nap, hogy ne lenne főtt étel, nem mondom, hogy minden nap 3 fogásos menü (nem is kellene) de mindig főz. Van, hogy hétvégén többet, amiből tudunk lefagyasztani is stb., de szóval mindig gondoskodik arról, hogy legyen itthon főtt étel. Sütni is szokott, mondjuk azt csak ritkán :) A ház csillog-villog, nem szereti a koszt, hetente egyszer alaposan kitakarít, vagyis szoktam én is neki segíteni. Befőzni is szokott: savanyúság lett most sok elrakva, lecsót is rakott el, gyümölcsöt rakott el üvegben és fagyasztóba is jó pár kilót, lekvárt is főzött (meggy, eper, barack). Szóval ahhoz képest, hogy heti 40 órában dolgozik ő is minden gyönyörűen megvan itthon csinálva, szerintem háziasabb, mint sok nála idősebb nő.


30/F

2013. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó! Attól még hogy neked csak ostoba ribikkel van viszonyod, vannak normális és házias nők is. Őket mért nem veszed észre?
2013. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
Bocs, a hármashoz szóltam!
2013. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

Az én feleségem elég házias. Én 31, ő 26 éves. Én pénzügyes, ő óvónő. 2 éve házasodtunk össze.


Mos, főz, vasal, takarít. Nincs rá panasz.

Rám sem, remekül végzem a tipikusan férfiak által végzett otthoni munkákat.


Hálás vagyok neki az otthoni munkáiért. Ő fizikailag és szellemileg kevésbé leterhelő munkát végez, kevesebbet túlórázik és tölt időt otthon is a munkájával, én pedig több pénzt viszek haza.


Az egyik által magasabb arányban végzett munkáért máshogy kompenzáljuk egymást. Nem ragaszkodom ahhoz a nézethez, amivel gyakran találkozom, hogy rögeszmésen mindenben 50-50% munkát végezzenek a felek, amit szinte centivel méricskélnek.

2013. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Ismeretségi körömben elég vegyes a felhozatal...A férfiaknak sem azonosak az igényei, ismerek olyat, aki unalmasnak tartja a házias nőket (?!).

Van, aki szimplán esetlenül mozog a konyhában, és mivel ideje sincs sok (munka, tanulás, tanfolyamok), max. tíz perc alatt kifőz valami vagy szendvicset csinál (plusz otthonról ellátják - huszonéves, egyetemet végzett).

Van olyan is, aki szimplán igénytelen, és a készételek meg péksütemények stb. rabja (említett ismerőseimnek nincs túl sok mosogatnivalója sem, de alapvető háztartási eszközeik vagy akár olyan hétköznapi fűszereik sem, mint a bors pl., mert minek, ha nem főznek - párjaik nem elégedetlenek).

Ők így boldogok, ráadásul a tipikus háziasszonyi szerepekre (befőzés, kertgondozás, állattartás, házi tészta készítés) a mai nőnek vagy ideje, vagy elég tudása (ezen mondjuk lehet segíteni), vagy módja nincs.

Személy szerint én szégyen vagy sem, akkor vagyok a legboldogabb, ha itthon teszek-veszek, imádok új recepteket kitalálni, praktikus és olcsó ötleteket megvalósítani, házilag előállítani szinte mindent, de ha végre (?) találok munkát, jó kérdés, hogy minderre hogy marad energiám/kedvem...

2013. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

26 éves vagyok. Férjnél vagyok,és van egy 5 éves fiam. A 8 óra munka után megyek boltba, majd haza főzni, mosni,takarítani, vasalni, ha kell megvarrom a szakadt ruhát. Hétvégén ha van kívánság a fiúk részéről akkor sütök almás pitét vagy bármit amit szeretnének. Minden hétvégén magam csinálom és sütöm a kiflit, kalácsot. Gyümölcs befőttet vagy uborkát, savanyúságot mindig rakok el amikor eljött a szezonja.. Ahogy a nagyim tanította..

Vannak velem egykorú ismerőseim akik hasonlóképpen háziasak..

2013. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

Én házias vagyok, de szerencsés nevelésben volt részem. A konyhában nőttem fel, nézve azt, hogy melyik rokon éppen mit csinál, és rám ragadt. Mennek a magyar kaják a pörköltöktől kezdve a kelt/sült tésztákon át minden. Befőzni is tudok, de savanyúságot sosem tettem el korábban, mert nagyon nem szeretem.

Mosni, vasalni is tudok, takarítani utálok de megcsinálom rendesen.


Ha a korosztályomat nézem, szerintem a többség ilyen. A fiatal lányok sütni nagyon szeretnek, de van egy-két ismerősöm, akik tényleg porvackokon élnek. És a többségük rendetlen, de majd csak akkor változnak meg, ha elköltöznek otthonról...


19/l

2013. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!