Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai fiatal "asszonyok" mennyire háziasak?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok, akik már feleségek, kb. 32 éves korig. Mi a tapasztalatotok? Mennyire háziasak? Mert régen azért a feleségek mostak, főztek, sütöttek, vasaltak, állatokat ellátták, takarítottak, befőztek, tésztát csináltak stb. Persze mondjuk akkoriban nem is sokan dolgoztak. Akik ma fiatalon házasodnak, azok mennyire háziasak?
2013. aug. 22. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

nálam nincs análszex és arcraélvezés viszont remekül főzök és sütök.


Rend is van!


Kosz nincs!


És 8 órában dolgozom és két gyereket nevelek.

2013. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
inkább az a kérdés,hogy férfiak miért várják el ezt, ha segíteni nem segítenek :)
2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Ditta323 ***** válasza:
55%
Bocsi 3-as de ne általánosíts 4 napos néha 5 napos 12 órázás közben után ami 2 nappal 2 vagy 3 éjjel közben és után takarítok mosok, de nem csak ott ahol a papok táncolnak. Főzni a férjemmel megosztjuk. A szekrény, hogy mi borul ki mi se az is csak azon múlik, hogy az összehajtogatott ruhát hogy veszik ki....
2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Ditta323 ***** válasza:
33%
jah 24/N és házas
2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
na meg a legtöbb nő miért csinál meg mindent alázatosan, míg a férj döglik.. :D és ezek nevelik majd a következő generációt, ahol még mindig a nők szívnak.
2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%

"Mos, főz, vasal, takarít. Nincs rá panasz.

Rám sem, remekül végzem a tipikusan férfiak által végzett otthoni munkákat. "


szöget beverni mindenki tud, de főzni, mosni stb többet kell :)

2013. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Csak magamròl tudok nyilatkozni. Mosni mosok meg főzök de simán belefér hogy ha nincs kedvem rendeljűk a kaját. Süti csak ami gyors. Rendrakás csak a látható helyeken a többi kampány szerűen. A 3 gyerek úgyis szétpakol. Igazából rám eléggé illik amit a 3-as irt. Dolgozò kissé rendetlen nő vagyok, cserébe az ágyban nincs rám panasz, ahhoz mindig van kedvem :D Férj nem panaszkodik, pedig nálunk munkamegosztás is van házimunka terén.
2013. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

16:


Nem zavarja, ha költözésnél én cipelem a bútorokat. Nem zavarja, ha a nagypapámtól tanult vízvezetékszerelői és a magamtól tanult villanyszerelői tudásommal elvégzem az ezekkel kapcsolatos alapvető javításokat (nem szakmunkást végeztem, alapvető dolgokra gondolok, amik miatt legalább nem kell mestert hívni). Nem zavarja, ha a műszaki cikkek javítását teljesen körűen én intézem. Nem zavarja, ha a közösen használt kocsi javítását is én intézem vagy végzem rajta az alapvető javításokat. Nem zavarja, ha az újonnan vett összeszereletlen bútorokat én szerelem össze. Nem zavarja, ha az egyébként a földön futó vezetékeket a fal és a plafon határán akasztókkal beszögelem, hogy ne bukjunk fel a sok műszaki cikk vezetékében (netkábel, telefonkábel, tévé). Nem zavarja, ha kifestek egy szobát, vagy az sem zavarta, amikor lebetonoztam egy pár haverral a garázsfeljárónkat. Nem zavarja, hogyha sofőrködöm neki és nem zavarja, amikor cipekedem, ha valami nehezet muszáj eljuttatni A-ból B-be.


Emellé még a válaszom többi részét sem olvastad el. Én viszek haza több pénzt és sokat túlórázom. Sokszor otthon is a munkámmal kell foglalkoznom valamilyen szinten.


Megtehetnénk, hogy én végzem a mosogatás, porszívózás, felmosás, főzés felét, de akkor nem lenne időm mondjuk certifikátokkal, hiteligényléssel, kockázatelemzéssel foglalkozni. Mivel ehhez kettőnk közül csak én értek, ha nem tudnék a munkámmal kellőképp foglalkozni kirúgnának és nem lenne elég fizetésünk, hogy a mostani szinvonalon éljünk. Tehát mindketten rosszul járnánk, ahogy a majdani utódaink is.

Ő is megtehetné, hogy ő végzi az általam felsorolt és végzett munkák felét, csak sokat kétszer annyi idő alatt végezne el, mert nem ért hozzá, vagy fizikailag gyengébb. (Vagy ha a villanykábelt próbálná, agyoncsapná a 220.)


Megosztjuk a munkát, ahogy praktikus és mindkettőnknek jó. Hol itt a baj?

2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék miért lett mindenki lepontozva ennyire, mikor normális válaszok jöttek.

De hát itt már semmin nem lepődik meg az ember.

2013. aug. 22. 21:19
 20/27 anonim ***** válasza:

Amikor van idom,akkor termeszetesen en is mindent megcsinalok,ha nincs,akkor viszont ez az utolso ami foglalkoztat.

Mindketten dolgozunk a ferjemmel,o jelenleg tavol van a munkaja miatt,en pedig egyedul a gyerekkel.

Mivel mostanaban rengeteg munkam van,szinte csak aludni jarunk haza a fiammal.Inkabb rendelek kajat es jatszok vele egy orat,mintsem neki alljak fozni,utana mosogatni es takaritani.

Nalam ez valahogy ugy mukodik,hogy ha mar minden massal vegeztem,akkor johet a hazimunka,de akkor alaposan,sot sutni is szoktam.Ez viszont a rangsor vegen all, ha nincs eleg idom akkor megteszi a rendetlenseg es a delivery is.

2013. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!