Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai fiatal "asszonyok" mennyire háziasak?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok, akik már feleségek, kb. 32 éves korig. Mi a tapasztalatotok? Mennyire háziasak? Mert régen azért a feleségek mostak, főztek, sütöttek, vasaltak, állatokat ellátták, takarítottak, befőztek, tésztát csináltak stb. Persze mondjuk akkoriban nem is sokan dolgoztak. Akik ma fiatalon házasodnak, azok mennyire háziasak?
2013. aug. 22. 20:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
kit érdekelnek a hülye pontok?
2013. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

Én annyira amennyire a párom.

Egyformán 8 órás irodisták vagyunk, az én fizetésem magasabb, és egy hajszállal több házimunkát nem akarok végezni, mint ő.

És mivel szerinte ezek női munkák és nem hajlandó csinálni, a közös pénzből tartunk takarítónőt, főzni meg neki nem szoktam, míg ő gépezik esténként.

Nálunk viszont ez remekül működik, ha másik nőt akar, aki a bejárónője és cselédje lesz, én elengedem minden további nélkül.

2013. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21 évesen mentem férjhez, én akkor még tanultam, mellette 4 órában dolgoztam, a párom dolgozott rendszeresen. Főzök, mosok, takarítok (rendesen, mert nem bírom a koszt és a rendetlenséget), sütök, bevásárolok, befőzök (barack, meggy, szamóca lekvár, barack befőtt, lecsó). Szóval kb minden házimunkát én csinálok. Most már nevelem a 1,5 éves lányunkat, de ezeket ugyanúgy megcsinálom, és még dolgozok is. Én ebben nőttem fel, nekem ez a természetes. A párom megcsinálja a kerti munkákat (fűnyírás, talajlazítás, metszés). Én nem is várok el tőle többet. Minden nap meleg étel van az asztalon. Most nem azt mondom, hogy néha nem söpröget össze, mert megcsinálja egy szó nélkül. De nem várom el. Nekem ez evidens, én ebben nőttem fel. És attól, hogy én végzem a házimunkát nem vagyok se cseléd, se rabszolga. És ő sem úgy tekint rám. Nálunk ez a normális, én is és a férjem is így látjuk jónak. Ettől függetlenül ugyanúgy férfinek és nőnek látjuk egymást.
2013. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

21 éves feleség vagyok. Férjemmel mindketten dolgozunk. Itthon a férjem szokott főzni. Én sosem szerettem sütni, főzni. Egyébként a párom szakács, így van, hogy az étteremből hoz el kaját, de tulajdonképp azt is ő csinálja. Takarítani én szoktam (de ez heti 1-2 alkalom kb.). Persze ha valamelyikőnk koszt csinál pl. konyhában vagy a fürdőszobában, akkor azt nyilván magunk után eltakarítjuk. Én szoktam megvarrni a ruhákat. Mosógépbe hol én, hol ő rakja be a ruhákat, kiteregetni szintén, akinek hamarabb eszébe jut. Elpakolni a tisztákat én szoktam, mivel a férjemnek pl. mindegy, hogy a zoknikat párban húzza-e fel vagy sem, én meg nem szeretem, ha nem párba vannak, vagy a ruhák vannak gyűrötten betéve.

Tehát nálunk fel van osztva. Egyébként se kert, állatok vagy kocsi. Tehát nem kell neki plusz "férfimunkát" is végezni.

2013. aug. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, élettársam van. Mosok, vasalok, a napi rendrakást és főzést megcsinálom. Hétvégén együtt takarítunk, együtt főzünk. Párom nem szereti a sütit, így azt nem sütök, és befőzni pedig az anyukámmal szoktam, neki is, nekem is megkönnyíti a dolgunkat.
2013. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bocs ha off,de miért lenne az cseléd,aki a saját házát/otthonát takarítja?:)

24/N vagyok és házias.De a környezetemben a korosztályomban nem ez a megszokott.

2013. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én 21 évesen mentem férjhez most vagyok 25. Az előtt még a mosógépet sem tudtam hol kell bekapcsolni. De ahogy összeköltöztünk onnantól kezdve ment a főzés, mosás, takaritás, mára már gyerek nevelés. Szerintem az előtte lévő kérdést is te tetted fel arra is válaszolnék.: Én a házasságért lemondtam a barátokról. Csak azért hogy minta feleség legyek. Ma már egyetlen barátom sincs, 2 éve a 4 fal között vagyok, semmiolyen közös programunk nincs a férjemmel. A férjem eljár minden héten szórakozni.
2013. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!