Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » USA-ban való házasság utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

USA-ban való házasság utáni interjún milyen kérdésekre lehet számítani?

Figyelt kérdés
A kérdések jellegére lennék kíváncsi. Főleg azok válaszát várom, akik már átestek ezen. De minden válasznak/segítségnek örülök! :)

2013. aug. 23. 00:21
 1/6 anonim válasza:
82%

Hat kb mineenre rakerdeznek...de foleg olyan kerdeseket fogsz/tok kapni amibol letudjak szirni, hogy igazi-e a hazassag.Lesznek vissza kerdezesek, kereszt kerdesek...ezekre figyelni kell mert megha minden renden is van akkor is eltudod rontani az izgalom miatt.

Sok szerencset,ha kerdesed van meg,irj. :-)

2013. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nekunk MO-n volt az eskuvo, igy az interju is. A konzul elott, de magyar tolmaccsal. Egyutt voltunk, nem kulon- kulon kerdeztek. Nem is kerdeztek sokat. Inkabb bizonyitekokat kertek. Kozos fotokat, videokat, ajandekok blokkjait, karacsonyi vagy szuletesnapi kepeslapokat, boritekot, amin az amerikai belyeg latszik, e-maileket egy evre visszamenoen. Kb. ilyeneket. Aztan a ferjem visszament Amerikaba, en meg meg maradtam egy honapig. Ezalatt elbiraltak a vizumkerelmet es mehettem utanna. Mar Bp-en a konzul beadta nekem a zoldkartya kerelmet, ezzel nem kellett ott foglalkozni es egy honapon belul meg is kaptam.
2013. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a választ! Csak mert hallottam olyan rémhíreket is (persze gondolom némi túlzással), hogy kb. azt is megkérdezik hogy milyen színű bugyit vett fel a másik reggel. Szóval lényegében MINDENBE belekérdezhetnek. Wow. Érdemes akkor előtte "felkészülni" gondolom.
2013. aug. 23. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenbe bele kérdeznek!(hol találkoztatok, mikor, hányadik randin vallott szerelmet, hány randi volt, vitt-e virágot, mióta latok együtt, ki melyik oldalon fekszik az ágyban, milyen az ágynemű, stb. tényleg nagyon részletes.) illetve figyelik a reakcióidat az egyes kérdéseknél. nekem egy amerikai ügyvéd barátom adott egy "kézikönyvet", melyben le van írva, hogy az interjúztatók mit figyelnek a kapott válaszokon túl. (túlzott izzadás, remegés, fej gyakori mozgása, ujjtördelés ez mind gyanús.) Ha gondolod és kell, akkor elküldöm emailben. ha kell, írj privit.
2013. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Nincs abban semmit tulzas amit hallottal, meg sexualis kerdeseket is feltehetnek.

Ha a felek gyanussa valnak, akkor szetultetik oket kulon szobaba es egy sor ugyanazt a kerdest felteszik nekik es ha a ket fel ket kulonbozo valaszt ad, akkor bukta van.


(mit ettel reggelire, ki szokta kivinni a szemetet, milyen szinu az agynemu, ma reggel ki zuhanyzott eloszor... barmilyen kerdest feltehetnek, amire csak akkor tud a ket fel valaszolni, ha 1. nagyon ugyesek es elore begyakoroltak ;) 2. tenyleg egyutt elnek!

2013. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaziból félnivalónk nincs, mert nem érdekházasságról van szó, de azért biztos meg tudnak izzasztani pár kérdéssel, hehe. Na mindegy, akkor majd ezekre figyelünk, én főleg, mert elég lámpalázas típus vagyok, de majd relaxálok előtte, vagy valami :)))
2013. aug. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!