Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párommal 5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 5 éve vagyunk együtt! És kb 2 éve eléggé megváltozott a kapcsolatunk! A szerelem alábbhagyott, a kapcsolatunkba lettek kisebb nagyobb hullámvölgyek! Ez normális?

Figyelt kérdés

Néha lángolóan szeretem, néha meg mint egy barátot! Nagyon össze vagyok zavarodva!

Már nem olyan rózsaszín, romantikus a kapcsolatunk!

Ez mindenhol így van, vagy a kapcsolatunkkal van a baj?


2013. aug. 25. 17:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen bizonytalanságban nem mennék férjhez! Együtt éltek?
2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Igen most már együtt is élünk!


Nem nevezném annyira bizonytalannak, eszembe nem jutna szakítani vele, vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok, hogy normális-e az hogy nem érzem mindig a szerelmet olykor csak a szeretetet!

2013. aug. 25. 22:04
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem nincs komolyabb baj, csak vagy az a gond, hogy ez az első kapcsolatod, vagy hogy túl fiatalok vagytok. Viszont pl. egy dolgot mi mindvégig tudtunk és tudunk, még akkor is, ha összekapunk, hogy nem akarjuk egymást elveszíteni.

Te érzed, hogy ez a kapcsolat kell-e neked és mit veszítenél, ha nem lenne.

2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik előbb utóbb, de van aki ezt cáfolja.

Ha szerelemre vágysz, de az itt nincs, akkor lépj tovább

2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom túldimenzionálni, meg túl szentimentálisan megfogalmazni, de más szavakat most nem találok: a hosszútávú szerelem olyan, hogy nem mindig egyformán ég. Néha fellángol, néha parázslik és igazából egyik formája sem rosszabb a másiknál, csak másabb.
2013. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális dolog, főleg, hogy mikor úgy döntöttetek, hogy most elég, de mégsem ment nektek, hogy külön menjetek ez bizonyítja, hogy szeretitek egymást.

Nálunk is ez volt a helyzet csak itt 4 év van, de tudjuk, hogy egymást akarjuk, volt amikor mi is azt mondtuk, hogy elég nem bírjuk tovább menjünk szét, nem ment!

2013. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Társfüggőség? Féltek a magánytól?

Végül is 5 éve, 18 éves korotok óta vagytok együtt.

2013. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt hogy érted? Én és a párom is 18 évesen találtuk meg egymást, és most vagyunk 4 éve együtt. Az ilyen, hogy nem fekszünk össze mindenkivel, és szerencsések vagyunk, mert elsőre megtaláltuk az igazit, már automatikusan azt jelenti, hogy társfüggők vagyunk és félünk a magánytól...?
2013. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Jaj nem, ti kivételek vagytok :D

Arra gondoltam, hogy a felnőtt létben sosem voltak egyedül, mindent együtt éltek át, nem voltak senki mással. Neked is van kételyed? Mert ha nincs, akkor nem kell magadra venni. De itt írja a kérdező, hogy néha csak barátként néz rá, néha nem is szerelmes...így aztán sok értelme van az első szerelemhez (ami el is múlt) hozzámenni

2013. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Egyébként én voltam a legelső válaszoló, szóval ott már leírtam mindent. Nem értem, miért ijednek be ennyire. Szerintem a világon nincs olyan ember, akiben a hosszú évek alatt ne merült volna fel legalább egy kétely. Emberek vagyunk mindannyian. Vannak jobb és rosszabb napok. Egy-egy hevesebb vita és nem egyetértés után nem az az első, hogy arra gondolunk hogy milyen jó minden. Van olyan nap/hét is, mikor bezavarnak a hormonok, és sikítani tudnék, ha elképzelem, hogy valaki hozzámér, még csak barátként SEM tudok senkire sem gondolni. Van, mikor ő feszültebb. De ettől függetlenül szerelmesek vagyunk, mert a rózsaszín köd nélkül, a hibákkal és hullámvölgyekkel együtt is imádjuk a másikat.

Persze manapság ezt az emberek már túlbonyolítják...

2013. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!