Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért szerettem be más férfibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettem be más férfibe?

Figyelt kérdés

El akarom felejteni ezt az új férfit, aki fel bukkant a lázhatáron!

Nincs közöttünk semmi sem, csak beszélgettünk!

Ha meglátjuk egymást akkor szemezünk, és tudom hogy neki is nagyon tetszem.

Ma még nem láttam és ezért nagyon szomorú vagyok.

Viszont van vőlegényünk, gyereket szerettem volna tőle egy hete, épül a házunk, és hamarosan lenne esküvőnk.

Meg bolondulok.Nincs még egy ilyen érzés a világon!

Tudom ha a párom itt lenne akkor mind ez nem történt volna meg. Nem is szeretném elveszíteni.

Viszont nem tudok erre a pasira nem gondolni, álmodozok róla, a hangja a fülembe csöng.

Ráadásul tegnap meg tudtam hogy a párocskám nagyban flörtölget hónapokkal ezelőtt.

Bonyolult ez az egész!


2013. aug. 27. 11:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Miért szerettem bele más férfibe??*
2013. aug. 27. 11:22
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj meg írni, mielőtt gyereket vállalnál!
2013. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ööööö, hányan vagytok egy vőlegényre?
2013. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Vagy a másik férfinek is vőlegénye van? Akkor nem lesz hosszú románc.
2013. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy világos, tiszta célod és az úton , ahogy közeledsz felé egyre nagyobb lesz a kísértés is. Nehezítik és próbára teszik az úton járót. El akarják téríteni és ha sikerül, nem állta ki a próbát az úton járó, akkor későn veszi észre, egy zsákutcába csalták.. Akkor csak az marad, hogy tanuljon belőle.
2013. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Kísértések mindig is lesznek, csak az a kérdés, ellen tudsz-e állni nekik.

Ez egyébként nem hinném, hogy szerelem volna, inkább csak vágy, ami idővel elmúlik.

Van jónéhány érthetetlen pontja a történetednek:

"Viszont van vőlegényünk" neked és még kinek?

"gyereket szerettem volna tőle egy hete" EGY HETE??? No comment...

"Tudom ha a párom itt lenne akkor mind ez nem történt volna meg" hol van? Külföld?

"Ráadásul tegnap meg tudtam hogy a párocskám nagyban flörtölget hónapokkal ezelőtt. " flörtöget HÓNAPOK ÓTA vagy FLÖRTÖLGETETT hónapokkal ezelőtt. Nem mindegy...

2013. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
LOL :) könyörgöm, mondd h fel voltál mentve nyelvtanból! akkor talán megbocsátjuk ezeket a gyalázatos mondatszerkesztési és helyesírási hibákat :)
2013. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

A lázhatáron-tól lefejeltem az asztalt a röhögéstől :D


Kérdező, hány felesége lesz a te vőlegényednek? Arabok vagytok? Vagy csak simán nem tudsz fogalmazni és helyesen írni?

2013. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Én szétdarálnám a fejed pikk-pakk kérdező, az ilyen iskolázatlanok nem érdemelnek mást.
2013. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

elnézést! Olasz vagyok!

Szóval a vőlegényem az hónapok óta flörtölget!

6éve vagyok a vőlegényemmel, eddig semmi gond nem volt.

Most mikor elkezd épülni a kis lakásunk, elábrándoztam hogy milyen jó lenne hamarosan egy baba, esküvő, a párommal!

Viszont tegnap bele néztem az egyik gépén az előzményekbe, mert elvileg ez elromlott, és bőségesen elvesztettem a bizalmam iránta.

2013. aug. 27. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!