Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a férjetek kapcsolatot tartana a neten ismeretlen nőkkel?

Figyelt kérdés

Ez csak feltételezés, amolyan nöi megérzésnek nevezném,de tutira van olyan email fiókja, amiről nem tudok.

Amikről t


2013. aug. 28. 15:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%
és te mit szólnál ha a férjed azt mondaná hogy ne beszélj másokkal?
2013. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak valami folytán rájönnék,és nem ő mondaná el nekem,hogy van a neten x darab hölgyismerőse,akikkel beszélgetni szokott,ha fény derülne egy rejtett fiók létezésére és magánjellegű levelezésekre,az mérhetetlenül rosszul esne.Ez azt jelentené számomra,hogy engem kizár az életéből,helyette pedig mással,vagy másokkal foglalkozik.Onnantól bennem megváltozna valami,én magam is megváltoznék,és persze a házasság is.Hogy szó nélkül nem hagynám az egészet,az biztos.
2013. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
51%

diktatúra.

birtoklás.


de nem szeretet.

2013. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
48%
randomrandi. Az milyen szeretet irányomba, ha valaki ismeretlen nőkkel flörtölget a neten ? És főleg milyen tisztelet ?
2013. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból azt mondom, hogy sokan észre sem veszik, hogy ezzel megbántják a párjukat. Nálunk is volt ilyen, hogy más nőkkel levelezett, és főleg akkor, mikor minden rendben volt közöttünk, jól megvoltunk, és felszabadult volt. Persze azóta elmondtam neki, hogy ez mennyire zavar, és változtatott a levelek stílusán, így viszont nem zavar, ha néha beszélnek.
2013. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Igen,a szerelemben a birtoklási vágy kölcsönös!

Szerintem nem diktatúra az,hogy nem sunyiskodhat valaki!

Beszélgetni már hogyne szabadna,de mondjuk egy pasi nehogymár szépeket írogasson más nőnek miközben a saját amúgy imádott párjának nem mond ilyeneket,mert,hogy ő nem romantikus fajta!:)

ha titkosítva van valami akkor az nem véletlen és olyankor igenis ez egy felhívás a kutakodásra!

Ha bármikor ránézhetsz pl.a párod Facebook fiókjára mert tudod a jelszavát akkor már igazán nem is vagy rá kíváncsi!:)

2013. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%

Szánalmas hogy a nők mennyire próbálják elhazudni az igazságot még maguknak is hazudnak. Ez a sok erőtlen próbálkozás amivel próbálják korlátozni saját férjük szabadságát mind csak önámításra jó. Ugyanis gondolatszabadság még szerencsére van és mindenki eljátszik a gondolattal milyen lenne az asszony barátnőjét megdugni vagy a szomszéd tinilányt és ha adottak a feltételek akkor ez meg is fog történni. Erről mi nem tehetünk ez a génjeinkben van és ahelyett hogy tönkreteszitek férjeitek és fiaitok életét beletörődhetnétek hogy minden nőnél van jobb nő.


És ez a korral csak erősödni fog minél jobb lesz az életszínvonal és az egészségügyi ellátás úgy fog növekedni a várható élettartam ki lesz az a bolond aki majd évtizedekig elfojtja vágyait egy nő miatt? És ennek a szeretethez meg a szerelemhez semmi köze mert az nincs csak egy nőre korlátozódva.

2013. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az is elgondolkoztató hogy a kérdező nem irt semmit tartalomról, titokról sunyiskodásról de a válaszokból ezek sütnek...
2013. aug. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
No ha genetika,akkor nézzük a másik oldalt! A női egyedek válogatnak a hímek közül és azzal párosodnak utódnemzés céljából aki a legerősebb,legügyesebb,legszebb...stb.! Kérdem én,ha a nők is csak mennének a fajfenntartási ösztönük után akkor mi lenne azzal a sok,satnya,kétbalkezes,visszataszító pasival akik a nagytöbbséget alkotják?:)
2013. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

akik nem kellenek az ügyeseknek azoknak maradnak a satnyák.

ennyi

2013. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!