Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a férjetek kapcsolatot tartana a neten ismeretlen nőkkel?

Figyelt kérdés

Ez csak feltételezés, amolyan nöi megérzésnek nevezném,de tutira van olyan email fiókja, amiről nem tudok.

Amikről t


2013. aug. 28. 15:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%

Minden embernek kell hogy legyen titkos magánszférája még a szerelemben is. Nem sajátíthatunk ki senkit, főleg nem a szeretteinket. Az ilyen kapcsolatokban lehet egy idő után megfulladni és menekülni belőle.

A másik oldalhoz hozzátartozik persze, hogy tisztességesen és őszintén kell viselkedni, akkor a kutakodás fel sem merül.

2013. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
Szólnék neki, hogy vagy abbahagyja a netes kapcsolatokat, vagy elválok.
2013. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%
s HA VALAKIHEZ HOZZÁSZÓLOK JELENTENEM KELL?
2013. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
87%
zsarolásra nem épülhet egy kapcsolat
2013. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Írtok ilyet is olyat is.

Persze, szemét dolog a személyes dolgai közt kutakodni, de rászolgált. Viselje, amiket már elnéztem neki, ez a minimum.

Egyébként van egy közös lányunk, miatta még nem merek lépni.

Szerintem élek így, amíg nem ő lép.

Legalábbis, amíg bírom az állandó őrlődést.

2013. aug. 28. 17:04
 16/32 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak beszélget azzal semmi gond nincs. Akkor van baj ha több történik.
2013. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekiszegezted konkrétan a kérdést ? Csak ismered annyira, hogy látod, igazat mond-e ?!
2013. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolerálnám, mármint a rejtett fiókot.
2013. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Magánszféra? Az kell, de én ezt úgy értelmezem, hogy el kell mondani a házastársunknak, hogy vannak ám ellenkező nemű netes, vagy nem netes barátaim, de nem számolok be minden szavamról, minden lépésemről, ez a magánszféra. Ha sunyiskodik a férjed, eltitkolja előled a hölgyismerőseinek még a létezését is, akkor nem a magánéletét félti, hanem rosszban sántikál.
2013. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
En rajtakaptam egyszer a parom hogy a chaten irkal noknek,de azt mondta,viccbol. Nos,mikor elcsiptem a csaj uzijet,olyat irtam vissza a parom neveben hogy csak na) A valaszt azt hiszem,nem tette ablakba,egy napig piros fullel jarkalt es azota jofiu D. Mit tegy? Varj. Ha tenyleg van valami,ugyis kibukik idovel. Inkabb torodj vele,legyel jo parja,akkor nem fogja mashol keresni,amit toled nem kap meg. Beszelgessetek,kerdezd meg,mire vagyna. A kommunikacio csodakra kepes) Ajanlom az Egymasra hangolva c.kmyvet,mely az ember 5 szeretetnyelverol szol. Az irojat nem tudom,de a neten megtalalod)
2013. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!