Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miaz, amire nagyon vágytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miaz, amire nagyon vágytok a férjetektől? Nem feltétlenül tárgyi dolog. Gesztus, bármi.

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ölelés, összebújás, esetleg hogy magától megágyaz. :D Néha napján 1-1 virágnak nagyon tudok örülni.
2013. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Bókok, gyakoribb szex, törődés:)
2013. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy meg tudjon vigasztalni, ha sírok. Bár nagyon ritka, de nem tud mit kezdeni velem olyankor. Megpuszil, mond egy pár szót, és annyi. Azt hiszi egyedül könnyebben megnyugszok, de pont hogy nem, és hiába próbálom tudtára adni..

Ja és hogy elvigyen végre moziba. Kb 4 éve voltunk utoljára.

2013. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy itthon is legyen, ne csak a haverokkal. Az se érdekel, ha nem csinál semmit itthon, csak velünk is legyen.
2013. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én arra vágyok, hogy akkor is bújjon hozzám és mutassa ki a gyengédségét, amikor azt nem követi szex.
2013. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobban én arra vágyom, hogy éjjel összebújva aludjunk. Ne tudom, mi az oka, de ez nagyon befolyásolja a másnapi hangulatomat, az egymás közti harmóniát. Szerencsére ő is igényli ezt általában, így legtöbbször így alszunk, már 12 éve:) Amit szeretnék még, hogy nőként bánjon velem, néha hozzon virágot, nyissa ki nekem a kocsiajtót, dicsérje meg a külsőmet, napközben öleljen át vagy adjon egy puszit a nyakamra, miközben főzök és ő bejön a konyhába..... Hú, nem vagyok könnyű eset:D, szegény férjem! Ha viszont ilyen, akkor repdesek a boldogságtól.
2013. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as! Ajánlom a A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek (Dr. John Gray) c. könyvet,meg fogod érteni,hogy miért nem érti a Férjed a dolgot:) és sok más NAGYON hasznos dologra is rá fogsz jönni.

Ez mondjuk egy ALAP könyv. Számomra. Bátran tudom ajánlani Mindenkinek!:)


Kérdéssel kapcsolatban a 4-es és az 5-ös Válaszolóval tudok azonosulni, tudom nem túl rózsás a helyzetem,dehát ez van.:) Meg az összebújás éjjel! Na ezzel kapcsolatban is ugyan ezek az érzéseim,mint a 6-osnak. Csak állítólag úgy mindig letúrom az ágyról,szóval ezt Ő nem mindig szereti.:) Na de ehhez egyáltalán szükségem lenne arra,amit 4-es ír,tehát ehhez haza kéne jönnie!:D

2013. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!