Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyat, aki valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, aki valamilyen módon átverte a férjét gyerekvállalással kapcsolatban? Nem szedte a gyógyszert, folyton nyaggatta, zsarolta, ilyesmi. Hogy alakult később a kapcsolatuk? Hogy viszonyul az apa a babához?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek olyan esetet, ahol a gyógyszert "véletlen" elfelejtette a nö rendesen szedni.


Az apa véletlen meghallotta, amikor a barátnöjének mesélte, és erreföl beadta a válókereset, nem azért, mert TERHES lett, hanem mert BECSAPTA.


A gyerekkel valamennyire tartja a kapcsolatot - ahogy a kéthetenkénti láthatás esetén lehet, a növel viszont egyáltalán nem áll szóba. (Szerintem jogosan)

2013. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Igen. A férjem volt nője ilyen. A férjem undorodik a gyerektől.
2013. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
2 Nem én találom ki, láttam a reakcióját, ismerem milyen az amikor egy gyereket szeret és odáig+vissza van érte, és ő mondta is egy beszélgetés alkalmával.
2013. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan leminuszolhatsz kedves, de sajna ez az igazság.
2013. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Leginkább zsarolásosról tudok, nem is egyről. Amolyan "lelki terror": ő meghal gyerek nélkül, nem tud élni...Sőt, több helyen a gyerek közös akaratból lett, de aztán a nő megbolondult: csak a gyerekkel akart aludni, a férjére rá se nézett. Az egyik kerek-perec közölte, hogy neki már férfi nem is kell, csak nyűg.


Mindenhol válás lett a vége. :(

2013. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%

5. Igen, ezerrel volt zsarolás a férjem részére, hogy nekem megfogja mondani a liba, miközben a net-en állandóan engem bombázott a gyerekkel.


Kisstilű senki.

2013. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
74%
Hát párom az enyémet.Mert mi megszakítással voltunk együtt és "véletlen " elfelejtette kivenni.Én vagyok a nő.De végülis nem bántuk egyébként,mert én mondtam neki,hogy ebből lehet baba lesz és azt mondta nem baj.Utólag meg megkérdeztem,hogy direkt volt-e és mondta,hogy igen.De mi együtt vagyunk szóval.De azóta már gyógyszert szedek,mert nem akarok több gyereket.Nálunk úgy volt téma a gyerekvállalás,hogy persze majd szeretnénk.
2013. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
2. válaszolónak. Azért az gáz, hogy undorodik a gyerektől. Ő is védekezhetett volna. A nő esetleges szélhámosságáról pedig nem a gyerek tehet. Gyerekhez két ember kell.
2013. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem ismerek, de olyat igen, hogy azt mondta az övé a gyerek aztán kiderült mégse... Ez is igen ciki és kínos!
2013. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik legjobb barátnőm tette meg a párjával. Titokban abba hagyta a gyógyszert, és a harmadik hónapban volt már, amikor közölte a tényeket a pasival. nekem is csak akkor mondta meg, mert bár a terveibe beavatott, én nem támogattam.

A pasi kidobta, szülés után már nem mehetett vissza a lakásba. A gyerekre rá sem bírt nézni a pasi. Több hónapba telt, mire az apuka elfogadható a kisfiát, és a barátnőmmel is szóba állt. Most se veled, se nélküled kapcsolatban vannak...

2013. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!