Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ahhoz,...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz, ha a 13 éves lányatok először csókolózott egy fiúval nem szerelemből, egy játék kedvéért, de megbánta?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ez benne van az életkorában, kezd próbálkozni.

Megbánta, reméljük, tanul az esetből. Beszélgess vele.

2013. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Nagyon megbántam, bűntudatom-, gyomoridegem van. De a szüleim még nem tudják.
2013. jún. 24. 10:19
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Semmi köze hozzá a szüleidnek, nyugi:)


Én is csináltam ilyet 14 évesen (ugyan már, minden üvegezésnél van ilyen...), ennek ellenére 18 évesen volt először barátom és vele veszítettem el a szüzességemet. Nem befolyásol ez semmit.

2013. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Figyu, semmi tragédia nem történt :) Legközelebb várd meg, hogy szerelmet érezz az iránt, akit megcsókolsz, ennyi :)
2013. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell nekik tudniuk róla :) Ha szeretnéd valakinek elmondani, esetleg a barátnőidnek. Remélhetőleg tanultál belőle. Felejtsd el az egészet!
2013. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel beszélgethetsz róla, ha szeretnél, és feszültséget okoz. Ha jó a kapcsolatotok, megértik, és segítenek helyére tenni a dolgokat. De nem muszáj, ha nem akarod. Azt viszont érdemes megjegyezni a jövőre nézve, hogy az ilyen intim dolgokat nem érdemes szerelem nélkül csinálni, mert sosem lesz az igazi. Jegyezd meg ezt az érzést, és csak akkor csinálj ilyesmit, ha már nem lesz rossz érzésed miatta! A csók, simogatás, szex csak akkor felhőtlen, ha a két fél szereti egymást. A többi csak nedvcsere, érzések nélkül. Tinikorban, főleg a nagy "elsőknél" jobb megvárni az érzéseket, hogy valódi, szép emlékeid legyenek.
2013. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 zabmester ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy rosszul érzed magad miatta, de tényleg nem történt tragédia. Tanultál az esetből, levontad a megfelelő következtetést, ennyi.
2013. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ráadásul a fiú is nagyon bunkó volt/bunkó is, a "csók" után elmondta, hogy barátnője is van... Nagyon szégyenlem magam az egész miatt!
2013. jún. 24. 10:33
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
én is át estem ezen 14 évesen:) nem lett semmi a szüleim nemtudták meg:)
2013. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogd fel úgy,hogy megtörtént és kész.Már úgyse tudsz változtatni rajta.A fiú is érdekes lehet..ha barátnője mellett csinálta ezt.


16/L

2013. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!