Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan reagálnál arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál arra ha megtudnád, hogy a férjed volt börtönben drogcsempészet miatt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol a pénz amit ezzel szerzett?!
2013. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen drog? És legalább rakott el belőle?
2013. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
kiakadnek h milyen rossz emberismero vagyok
2013. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődnèk,kiakadnèk :|||
2013. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is elgondolkodnék, hogy egyáltalán mi az, hogy nem tudok róla, hogy volt neki sötét korszaka is... Nagyon rossz emberismerő lennék akkor...
2013. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyot röhögnék a viccen, mert ő nem ilyen alkat. :)

Lehet, hogy nem vagyok jó emberismerő, de az én férjem erre alkalmatlan lenne. Ő ahhoz túlságosan is szabályszerető és -követő.


A problémára visszatérve soha nem élnék börtönviselt emberrel, pláne drogcsempésszel. Akárhány év után is jönnék rá, pakolnék és mennék.

2013. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rohadtul meg lennék ijedve, hogy esetleg még most is csinálja, és újra dutyiba kerül, meg azon agyalnék, hogy vannak-e alvilági kapcsolatai. Plusz azon, hogy hogy lehet, hogy ennyire nem ismerem.
2013. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első sokkon túllépve, én arra gondolnék, hogy ez bizony a múlt, ami nem éppen dicséretes, de már vége van. Ő a férjem, és szeretem őt, ezen nem változtat semmi se.
2013. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szomoru lennek hogy hozzamentem egy ismeretlen emberhez es a kapcsolatunk hazugsaggal titokal indult.

A teny drog buncselekmeny nem ram tartozna hiszen mar megbunetettek erte.

2013. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan tudnám meg...

Ha tőle, akkor örülnék, hogy elmondta, és őszinte volt velem. Továbbá érdekelne, hogy miért csinálta, csinálná e újra, mi motiválta, még mindig ilyen körökben forog e, stb..


Ha nem tőle tudom meg, akkor mérges lennék, hogy nem mondta el nekem. Megtudakolnám óvatosan, és tudatosan kérdezve, hogy miért titkolta el? Büszkeség miatt, vagy azért mert még mindig vannak titkai?


Ha nem tőle tudnám meg, és nem tud elfogadható logikus magyarázatot/érzelemkitörést produkálni, akkor esélyes, hogy elhagynám.

2013. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!