Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Képes valaki megváltozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes valaki megváltozni a másikért? Ennyi idő utána is?

Figyelt kérdés
5.5 éve kapcsolat, gyerek. Sok megcsalás az egyik fél részéről, lassan egy éve csend. Barátnőmékről van most szó. A párja azt mondta a napokban, ő már kiöregedett a nőzésből, nekik akar élni. A mondás szerint kutyából nem lesz szalonna. A férfi bizonyítja is őszinteségét. Szerintetek?
2013. szept. 8. 07:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ma már ez a második kérdés,ahol a barátnő ügyében kérdeznek és most sem értem,de mindegy....

Én szívesen elbeszélgetnék amúgy azzal,akinek ez a problémája van,mert hasonló helyzetben vagyunk sajnos. Én azt mondom,ennyi csalódás után,jobb felkészülten a jövőbe nézni,akkor nem érheti meglepetés....

2013. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem akarja elhagyni, ahogy eddig sem tette. Végig hűséges volt ebben biztos vagyok, gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Szimplán engem foglalkoztat ez a kérdés, hogy hihető e? Tudtommal semmi nem történt, a férfi eddig a veszekedésekre fogta a nőket. Minden kapcsolatban vannak kisebbek nagyobbak, pont ezért merült fel bennem, hogy ezek után ez mennyire hihető? Persze semmi közöm hozzá, de azért van ez az oldal, hogy kiírhassam névtelenül is.
2013. szept. 9. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!