Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt hiszem a férjem sportfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjem sportfüggő lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Persze nem baj, hogy sportol de szerintem már túlzásba viszi egy picit és sokszor helyettem is a sportot választja ami egy kicsit rosszul esik.

Egy hétköznapja úgy néz ki, hogy felkel, fut 2km-t, reggelizik, zuhanyozik, dolgozik, miután haza jön pihen egy kicsit, elmegy úszni, haza jön, edzőterembe megy, este elmegy futni. Van 9-10 óra mire hazaér és alszik. A hétvége ugyanez csak munka helyett elmegy focizni, kosarazni vagy boxolni. Ha beteg vagy valamiért itthon van akkor állandóan nézi a sport tv-t meg sporthíreket olvas. Nem akarok én beleszólni mert jó dolog, hogy nem itthon döglik de szerintem ez egy kicsit már sok és amikor megismertem egyáltalán nem volt ennyit távol. Több ideje volt rám és örülnék ha lenne is mert gyerekünk lesz. Beszéltem már vele erről de nem lehet meggyőzni. Mit tegyek? Szerintetek ez normális?



2013. szept. 8. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld meg meggyőzni róla, hogy attól nem fog esni a kondíciója, ha úgy variálja át a dolgot, hogy legalább este otthon legyen...


Kérd meg a szüleit, vagy a barátját, vagy akire hallgat, hogy nyissák fel a szemét arra, amit mondasz neki, mert ez nagyon sok... A gyerek mellett nem fogja tudni ezt az életformát tartani, ha látni is akarja.

2013. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Feltételezni merem,hogy ennyire biztos nem lett sportb_zi hirtelen..itt valami más áll a dolgok mögött,de ajánlom ennek a férfinak,hogy csaljon a szaglásom..
2013. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az volt az első gondolatom, hogy menekül. Van rá oka?
2013. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
beszéld rá a kocsmára :D
2013. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy menekül, arra sem gondolok, hogy van valakije. Szerintem ő "hátradőlt" ebben a kapcsolatban, és már nem érzi szükségét annak hogy foglalkozzon veled, elvégre már "megszerzett" nagyon biztos a dolgában, mert tudja, hogy várandósan nem fogod elhagyni, de mindenesetre... nagyon csúnya dolog, amit csinál.
2013. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ép testben ép lélek. Te is sportolsz?
2013. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy van oka menekülni. Ahhoz képest nagyon is türelmes vagyok és figyelek másokra. Én is rendszeresen sportolok, egy kézilabda csapatban is benne vagyok, ezen kívül középiskolában tesit tanítok.
2013. szept. 16. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy nem is sportol, hanem félreduuuuuuuuuuuuug!!!


Jó biztos eljár napi szinten, hogy lásd rajta hogy mennyit szálkásodott, de biztos van egy kondimaca a háttérben :D


cikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2013. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pszichológus? Esetleg beszélhetne egy szakemberrel, mert ez már elég súlyosnak tűnik. Feltéve, hogy tényleg addikcióról van szó.


Lehet valóban, hogy menekül otthonról, vagy egy lány van a dologban. Ha eddig jó volt a kapcsolatotok, próbáljátok megbeszélni, mi lehet a gond.

2013. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, igen, az én párom is sokat sportol, és nagyon jó kondícióban van, de ő napi szinten csak 30-60 percet szán edzésre, és minden nap máshogy edz, nem pedig minden nap mindenre edz, és ha úgy adódik, pihenő napot is tart. És mondom, kiváló kondiban van.


Szerintem a párodnál ez egyáltalán nem normális.

2013. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!