Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségemnek 15 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek 15 év alatt egyszer se mondtam hogy szeretem. Ez miért tartja rossz dolognak mindenki?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 21:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
És hozzád ment?
2013. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem sem szokta mondani. Talán a kapcsolatunk első pár hónapjában mondta, de ez már 13 éve volt. Engem egyáltalán nem zavar. Tudom és érzem, hogy szeret.
2013. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha nektek ez így jó és a feleségedet nem zavarja, akkor kit érdekel, milyennek tartják mások?
2013. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%
Én nem mondom, hogy egyszer se mondta a férjem, de nem dobálódzik vele. Ahogy én sem. Mi máshogy mutatjuk ki ezt. Hozzátenném, hogy az ismerőseink nem pedzegetik a dolgot, semmi közük hozzá.
2013. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Szeretem de nem akarom kimondani, jó ez így.
2013. szept. 9. 21:40
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem az.Persze ez attól is függ,miért,de azt gondolom,Te is egy ilyen ember vagy és kész.Meg jól írják,attól is függ,a Feleséged hogy áll ehhez.


Nekem Édesapám nem mondta még egyszer sem,pedig ma töltöttem a 25-öt.Pont ma jutott ez a dolog eszembe valamiért,hogyha egyszer kimondaná,ott rögtön sírva fakadnék,annyira meghatódnék...:) Szóval azt gondolom,egyrészt szavak nélkül is érzi az ember,másrészt ha ritkábban halljuk,nagyobb az értéke.


Kérdésem,hogy miért merült fel ez a kérdés? Szeretnéd kimondani?


Én föntebb Apa-Lánya viszonnyal példálóztam, párkapcsolati szinten nem éltem még át ilyet,csak azt hiszem meg tudnám érteni... Viszont van egy olyan érzésem,hogy nem hiába írtad ki... Szerelemben jobban szükséges az ilyes fajta visszaigazolás ezt gondolom...

2013. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
Akkor majd ne csodálkozz, ha egyszer más mondja ki neki, és örömmel fogadja!!!!
2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%
Mi például elég sűrűn mondjuk egymásnak a férjemmel, mert mi így is igényeljük a szeretet kimutatását sok minden más mellett. Mások meg máshogy érzik ezt. Ha az ember hozzá hasonló igényű párt talál, akkor semmi baj nincs ezzel. Nem mások döntik el, mi a jó nektek.
2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Most is kimondtad. Egyszer a kérdésben egyszer a válaszok közt. Az mindegy, hogy nincs itt a feleséged, kimondani ki tudod, szóval vagy szívatod szerencsétlent azzal, hogy neki nem mondod, vagy kamu a kérdés...
2013. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Most, hogy így a 16-os írta, nekem egyszer se mondták a szüleim, mégsem merült fel soha bennem, hogy ez hiányzik, vagy hogy nem szeretnek... 26N
2013. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!