Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos a szo szunet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a szo szunet?

Figyelt kérdés

az en ferjem, ledolgozza a 8 orat es azutan meg vallal plusz munkat az egyik baratjaval, es keso ejjig dolgozznak.Az este viszont nagyon ossze, vesztunk mert az utan , hogy a ket muszakot ledolgozzta, el ment egy mas varosba, hogy haza hozzon a falunkba egy oregasszonyt.Nem is esett utjaba, en pedig csak ugy szepen megkerdezztem hogy "ez egy kicsit nem sok, annyit dolgozzol, ejjel is ne taxiz."Erre o azt mondta, fejezem be mert megutt a labasal, es en ne szoljak bele, amikor bele farad szol, addig en ne szoljak bele, mert o csak penzt keresset.

Ez borzasztoan rosszul esett, mert en csak aggodtam erte, es ezt kaptam. Ha meg kerdezzem, hogy ma hol dolgozznak, mit dolgozznak haragszik, de nem uralkodni akarok csak beszelgetni akarok, de semmi nem jo neki! Most ugy doontottem szo szunet, semmit nem szolok tobbet.


2013. szept. 13. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyik sem jogos. Sem az, hogy ő a szemedre hányja, hogy ő csak pénzt keres, mert nem te kérted meg arra, hogy a belét kigürizze, nyilván tölthetnétek együtt is némi időt. Másrészt baromi fáradt lehet. A szószünet sem teljesen jogos, bár gondolom, tiszteled, becsülöd azért, hogy ennyit dolgozik. Próbáld meg leültetni és megbeszélni vele, hogy hosszú távon lehetnek durva következményei, ha ennyit dolgozik. Az egészsége (mentális és fizikai) és a kapcsolat is rámehet. Fel kell állítani egy viszonylag egészséges egyensúlyt, ha lehetséges, munka, magánélet, és pihenés alapon.
2013. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezzel a "banya-fuvarral" csak le akarta vezetni a napi stresszt. Kár volt szóvá tenni. Látod, látod, mégis te húzod a rövidebbet.
2013. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Sem az, hogy ő a szemedre hányja, hogy ő csak pénzt keres, mert nem te kérted meg arra,"


Jah, de gondolom ha meg otthon ülne akkor meg azért vinnyogna a kérdező!

2013. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem ertem, a kedves valaszolok egy resze miért húzta fel magát? es ha gond van a helyesirasomal, na es? nyugodtan kritizalj, mert ugy sem tartozol azok koze, akik megszabhatjak masoknak, hogy hogyan kell irni :v
2013. szept. 13. 10:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Fejbe vág a lábassal és nem hagyod ott? Idióta!
2013. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarja neked megszabni hogyan írj? Szivem, ez a te szégyened, nem a miénk...
2013. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megteszed, hogy nem kritizálsz? semmi közöd hozzá, hogy én hogy írok a saját oldalamon! na igen az én szégyenem, és nem a tiéd , ennek örülj! :)
2013. szept. 13. 11:07
 8/11 A kérdező kommentje:
5, de jot kacagtam, Hogy te mekkora hülye vagy! pfff
2013. szept. 13. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kedves, te vagy egy végtelenül primitív kis nő. A férjed is azért bánik úgy veled, mert semmibe vesz téged, a kommentjeid után nem csoda.
2013. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Csak azt nem értem, még mindig minek vagy itt?
2013. szept. 13. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!