Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szakítsak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltunk a város napokon,este 10ig, o biciklivel volt, mert melobol jott egyenesen, amikor mentunk haza, akkor felpattant a biciklire, és hazament. A város szélén lakunk jo 3km-re a kozponttol, én gyalog voltam, esett az eso és sotet volt, gyalogolhattam egyedul haza. Mire hazaértem már javában sorozott a tévé elott.Nagyon rosszul esett, nem is aludtm vele, kikoltoztem a nappaliba. Ti szakítanátok?
2013. szept. 13. 10:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Azt te érzed, hogy ezért szakítasz e, de mindenesetre elég gerinctelenül viselkedett!
2013. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó egy párod van az fix.
2013. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát ennyiért azért nem. Nekem is rosszul esett volna, de ha csak egyszeri alkalom volt és amúgy nagyjából rendben vagytok, nem szakítanék.
2013. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább vagytok haverok, mint egy pár, de még a haverok is bevárják egymást, és együtt mennek haza. Alapvetően nem bírom a tv előtt sörözős pasikat, de hát Te élsz vele, nem én. Nekem egy ilyen megnyilvánulása elég lenne, hogy tudjam, nem ő az, akit keresek. Aki egy nőt (akit elvileg szeret) egyedül hagy a sötét utcán, hogy majd csak hazatalál én megyek tv-zni meg sörözni, az nem társ, hanem vicc.
2013. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szintű bunkóság hogy nem tudnám férfinak tekinteni a páromat ezután...hogy hagyott egyedül éjszaka sétálgatni a sötétben....pffff

mikor még nem laktunk együtt ő a város másik felén lakott és mindig hazakísért pedig neki ez egy egy órás kitérő volt

Azóta együtt lakunk és a mai napig szívesen kijön elém a munkahelyemhez csak hogy kedves legyen és ne kelljen este egyedül csatangolnom.....

kérdésedre válaszolva megpróbálnám vele megbeszélni először természetesen, aztán ha nincs hatása még egyszer aztán elgondolkodnék

2013. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ez durva. Hagyott téged, hogy egyedül menj haza a sötétben, az esőben? A helyedben őt költöztettem volna ki a nappaliba.


Szakítás? Hát attól függ. Ha csak nem közölte veled előre, hogy nagyon fáradt, nem akar menni, rájött a hasmenés, akkor elég szánalmas cselekedet volt a részéről. Nem tudok válaszolni a kérdésedre, mert nem tudnám ezt a páromról elképzelni.

2013. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Te tudod, én párom mindig hazakísér, pedig 2 órányira lakik tőlem és be kell jelentkeztem, hogy hazaértem e, ha nagy ritkán nem tud végig elkísérni.
2013. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Gondolom nem köszönés nélkül hagyott ott, egy ilyen szituációt csak úgy tudok elképzelni, ha te engedted meg neki, hogy hazabiciklizzen. Ha csak úgy otthagyott, akkor annak előzménye kellett, hogy legyen, veszekedés vagy valami.


Ha ezt így beszéltétek meg, akkor a te hibád is, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha azt mondod neki, menj csak haza biciklivel, nem minden fickó tudja kitalálni, hogy nem is ezt szeretnéd.

Amikor szóba került, akkor kellett volna mondanod neki, hogy tolja a biciklit, majd együtt hazasétáltok.


Ha viszont se szó se beszéd felpattant és otthagyott, minden előzmény nélkül, akkor lehet ideje tényleg szakítani, mert lényegében semmibe vesz.

2013. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
azt nem írtam, hogy azért voltam gyalog, mert megegyeztunk, hogy a munkahelyén hagyja a biciklit, és majd ma elhozza. én mentem elé a melohelyére.
2013. szept. 13. 10:19
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Pláne.


Egyik válaszadónak: Amúgy nem hiszem, hogy meg kell beszélni ezt. A férjemnek, ha kifejezetten én kérem, hogy hagyjon ott, majd megyek utána, akkor sem tenné meg, mert normális.

2013. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!