Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szakítsak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltunk a város napokon,este 10ig, o biciklivel volt, mert melobol jott egyenesen, amikor mentunk haza, akkor felpattant a biciklire, és hazament. A város szélén lakunk jo 3km-re a kozponttol, én gyalog voltam, esett az eso és sotet volt, gyalogolhattam egyedul haza. Mire hazaértem már javában sorozott a tévé elott.Nagyon rosszul esett, nem is aludtm vele, kikoltoztem a nappaliba. Ti szakítanátok?
2013. szept. 13. 10:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
az igaz, hogy osszekaptunk egy kicsit, mert mondtam neki, hogy már ne igyon tobbet, mert ma reggel 6ra munkaba kell mennie, és amugy sofor!!! ezen sertdott meg, de szerintem ez akkor sem mentseg, mert en csak jot akartam, és zuhogott az eso, nekem pedig ernyom sem volt.
2013. szept. 13. 10:22
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva!!! Én otthagynám. 32N
2013. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Akkor ugye most csomagolod a cuccait vagy a sajátjaidat és lelépsz?
2013. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez lett volna az első alkalom, akkor nem szakítanék. De mindenképp elmondanám neki a véleményemet a viselkedéséről. Ha ezek után újra ilyesmi történne, biztosan szakítanék vele.. Egy férfi nem hagyja egyedül a párját a sötét utcán. Nekem a fáradtság nem elég indok erre a viselkedésre.
2013. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha amúgy normális, ezért nem szakítanék. Elég szemét dolog, amit művelt. De ha ez először fordul elő, akkor nem szakítanék miatta.

Legközelebb azért ne szólj bele, hogy mennyit iszik. Felnőtt ember, hadd döntse el saját maga.

2013. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális, felnőtt ember nem iszik, ha pár órával később vezet.

Normális, felnőtt ember nem hagyja zuhogó esőben a párját az utcán.

Normális, felnőtt férfi pedig félti a női társát a sötét utcán egyedül, és esze ágában sincs egyedül hagyni!


ÉS úgy gondolom, normális felnőtt embert ezekre nem kell külön megkérni, vagy figyelmeztetni. Akinek nem evidens, azzal bajok vannak.

2013. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

hogy a ...ba lehet az, hogy ilyen sokan nem szakítanának "csak" ennyiért? hát mégis miért lehet szakítani, ha egy ilyenért nem? ilyen sokan hagyják, hogy dőljön a nyakukba otthon a ...??!

feketén-fehéren kimutatta, hogy nem csak, hogy nem szeret, jószerivel le se ... !és ez ugye nem probléma?!? hát, biztos jó lehet így élni valaki oldalán, hogy tudjuk, a kisujját se mozdítaná értünk. és ez nem "egyszer belefér" kategória. ha nem érdekled, akkor nem érdekled kész. ha szeretne, akkor SOHA nem férne bele.

2013. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

ja, és még alkoholista is...váó.

de ha ő életed párja, nincs mit tenni, mi?

2013. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én azért ezt nem igazán hiszem el, mármint hogy a párod csak úgy otthagyott. Biztos adtál rá okot, csak kimaradt a kérdésből ugyebár.
2013. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem alkoholista, de ott volt pár kollegája, és tudjátok hogy megy ilyenkor egyik ker egy kort, utana masik, mert mindenkinek illik visszahivni a tobbit, aki mar egyszer fizetett...
2013. szept. 13. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!